Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
15. októbra 2013 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

MARKÍZA: Farma dosiahla v pondelok rekordný trhový podiel

BRATISLAVA 15. októbra – Televízia Markíza v pondelok 14. októbra 2013 absolútne dominovala trhu. V rebríčku najsledovanejších programov dňa obsadila päť najvyšších priečok.
Najsledovanejším programom dňa v oboch hlavných cieľových skupinách sa stali Televízne noviny (rating 12,4 % / share 41,3 % v 12-54). Pozrelo si ich 828-tisíc divákov vo veku nad 12 rokov.
Medzi nespravodajskými programami patrilo jasné prvenstvo rodinnému seriálu Búrlivé víno (rating 12,1 % / share 32,8 % v 12-54), ktorý si nenechalo ujsť 825-tisíc divákov starších ako 12 rokov.
Výraznou jednotkou na trhu v čase vysielania bola aj nasledujúca reality šou Farma s piatym najvyšším ratingom 9,0 % a rekordným trhovým podielom 33,0 % v strategickej cieľovej skupine 12-54.
Viac divákov než oba konkurenčné pôvodné seriály vysielané v prime-time si pozrelo aj podvečerný rodinný seriál Chlapi neplačú (rating 8,4 % / share 37,0 % v 12-54). V univerzálnej cieľovej skupine 12+ ich bolo 521-tisíc, čo je druhý najlepší výsledok od štartu seriálu 26. augusta 2013.
Skupina Markíza (Markíza, Doma, Dajto, FOOOR) bola v pondelok v cieľovej skupine 12-54 výrazným trhovým lídrom celodenne (share 39,9 %) aj v prime-time (share 40,4 %).

PR oddelenie skupiny Markíza

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;mt

K téme

Zahaľte svoj život do vzácnych vecí s Answear.sk Zahaľte svoj život do vzácnych vecí s Answear.sk

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.