Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
6. decembra 2013 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

MARKÍZA: Do tímu koučov šou Hlas Česko Slovenska sa vracia J. Vojtek

BRATISLAVA 6. decembra – Ďalší kouč druhej série Hlasu Česko Slovenska je odtajnený! Do tímu mentorov sa vráti rocker a líder úspešnej skupiny Kabát Josef Vojtek, ktorý bude mať, rovnako ako Marta Jandová, za úlohu vybrať si do svojho tímu najlepších spevákov či speváčky a s jedným z nich dôjsť až k víťazstvu – titulu Hlas Česko Slovenska a rozprávkovej výhre v hodnote 80-tisíc eur.
„Vždy som si prial robiť hudbu, spievať a hrať divadlo. Som šťastný, že sa moje sny vyplnili a ak máte aj vy rovnaké sny ako ja, tak sa nebojte prísť na casting do Hlasu Česko Slovenska a možno práve táto súťaž vám sny splní,“ hovorí Josef Vojtek, ktorý do koučovacieho kresla zasadne už druhýkrát. „Oproti minulému ročníku nás čaká jedna podstatná zmena, ak sa hanbíte alebo bojíte prísť na pódium sami, vezmite so sebou kamaráta alebo kamarátku a môžete zaspievať duety.“
Hlas Česko Slovenska vstúpi na obrazovky televízie Markíza už na budúci rok na jar. Víťaz získa nielen titul Hlas Česko Slovenska, ale aj výhru v hodnote 80-tisíc eur. Speváci, speváčky a tento rok po novom aj spevácke dvojice sa môžu stále hlásiť na webových stránkach www.hlas.markiza.sk.

PREHĽAD CASTINGOV:
Košice – 13. decembra 2013 (Vzdelávacie centrum Teledom, Timonova 27)
Banská Bystrica – 14. decembra 2013 (Hotel Dixon, Švermova 32)
Praha – 13. – 14. decembra 2013 (Hotel NH Praha, Mozartova 261/1)
Bratislava – 15. – 16. decembra 2013 (Hotel Chopin, Galvaniho 28)
Ostrava – 17. decembra 2013 (Clarion Congress Hotel, Zkrácená 2703)
Brno – 18. decembra 2013 (Kongresové centrum – Veletrhy Brno, Výstaviště 1)
Ďalšie informácie, vrátane prihlášky, nájdete na portáli www.markiza.sk.

Hlas Česko Slovenska nájdete aj na sociálnych sieťach:
Facebook: http://www.facebook.com/hlasczsk
Instagram: http://instagram.com/hlasceskoslovenska

PR oddelenie skupiny Markíza

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;bl

K téme

Orange Podcast roka 2024 predstavuje nové súťažné kategórie, partnerov aj porotu UNIQA prispela sumou 30 000 eur na vybudovanie detského psychiatrického stacionára v Martine

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.