Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
24. júna 2014 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

MARKÍZA: Búrlivé víno s najvyšším tohtoročným trhovým podielom

BRATISLAVA 24. júna – Finálový týždeň tretej série najobľúbenejšieho slovenského seriálu odštartoval mimoriadne úspešne. Búrlivé víno dosiahlo v pondelok 23. júna 2014 najvyšší tohtoročný trhový podiel v oboch hlavných cieľových skupinách – 39,2 % v 12+ a 34,6 % v 12-54.
Vrcholiace dejové linky plné emócií zabezpečili Búrlivému vínu pozíciu najsledovanejšieho programu dňa s ratingom 11,4 % v strategickej cieľovej skupine 12-54. Pondelkovú časť si nenechalo ujsť 764-tisíc divákov vo veku nad 12 rokov a aj v tejto cieľovej skupine obsadila najvyššiu priečku v rámci rebríčka sledovanosti.
Búrlivé víno si v najhojnejšom počte vychutnávajú mladé ženy 15-24, ktoré Markíze zabezpečili trhový podiel až 47,2 %. V rovnakej cieľovej skupine sa najlepšie darilo aj nasledujúcej dvojporcii premiérového seriálu Hriešny zoznam s podielmi 44,7 % a 52,8 %.
Na Doma sa tradične vynikajúco darilo večernej dvojitej dávke romantického seriálu Fatmagül (rating 1,8 % / share 5,8 % a rating 1,9 % / share 8,6 % v 12-54).
Skupina Markíza (Markíza, Doma, Dajto) bola v pondelok v cieľovej skupine 12-54 výrazným trhovým lídrom celodenne (share 32,4 %) aj v prime-time (share 35,1 %).

PR oddelenie skupiny Markíza

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;mt

K téme

UNIQA prispela sumou 30 000 eur na vybudovanie detského psychiatrického stacionára v Martine Kozmon, Lechan, Procházka aj Manga. 4 autori a 4 čerstvé novinky

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.