Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
12. novembra 2013 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

MARKÍZA: Búrlivé víno a Farma nedali konkurenčným seriálom šancu

BRATISLAVA 12. novembra (SITA) – Televízia Markíza má za sebou úspešný vstup do nového týždňa. V rebríčku najsledovanejších programov dňa obsadila v pondelok 11. novembra 2013 päť najvyšších priečok.
Najsledovanejším programom dňa v strategickej cieľovej skupine 12-54 sa stali Televízne noviny (rating 12,7 % / share 38,6 %). Pozrelo si ich 836-tisíc divákov starších ako 12 rokov.
Druhú priečku obsadil rodinný seriál Búrlivé víno (rating 12,2 % / share 33,3 % v 12-54). Mimoriadne emotívnu časť, v ktorej Ivan Dolinský vyhral svoj boj o život, si nenechalo ujsť 846-tisíc divákov vo veku nad 12 rokov. V tejto univerzálnej cieľovej skupine išlo o najsledovanejší program dňa.
Výraznou jednotkou na trhu bola v čase vysielania aj nasledujúca reality šou Farma s nadpriemerným ratingom 9,0 % a druhým najvyšším trhovým podielom 34,3 % v cieľovej skupine 12-54.
Úspešnejší než oba pôvodné prime-time seriály konkurencie bol aj podvečerný rodinný seriál Chlapi neplačú (rating 8,8 % / share 33,6 % v 12-54). K obrazovkám pritiahol 586-tisíc divákov starších ako 12 rokov, čo je štvrtý najlepší výsledok od štartu seriálu 26. augusta 2013.
V televízii Doma sa tradične vynikajúco darilo romantickému seriálu Sila (rating 2,5 % / share 9,0 % v 12-54), zaujal viac než štvrť milióna divákov vo veku nad 12 rokov.
Skupina Markíza (Markíza, Doma, Dajto, FOOOR) bola v pondelok v cieľovej skupine 12-54 výrazným trhovým lídrom celodenne (share 38,6 %) aj v prime-time (share 40,1 %).

PR oddelenie skupiny Markíza

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;mt

K téme

Kozmon, Lechan, Procházka aj Manga. 4 autori a 4 čerstvé novinky Nová skvelá historická romanca Komorník, ktorý ma miloval

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.