Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
86923_efae 676x451.jpg
8. februára 2018 Zaujímavosti od PRservis.skSITA Diskusia()

Má červený rúž vplyv na výšku pokuty?

BRATISLAVA 8. februára 2018 – Čo ovplyvňuje našu dôveru v iných ľudí? Prečo uveríme aj očividnej hlúposti, ak ju potvrdia aspoň dvaja ľudia? Akú náplasť použiť, aby sa rana rýchlejšie zahojila? Môžem zachrániť život aj dobre miereným úderom? Na čo všetko zaberá placebo? Ako vyzerá tvár, ktorej nedokážete povedať nie?

Zaujala ťa niektorá z otázok natoľko, že chceš poznať odpovede? Poznáme tých, ktorí ich už vedia. Sú študentmi Fakulty sociálnych vied a zdravotníctva Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre. Fakulta sociálnych vied a zdravotníctva poskytuje vysokoškolské vzdelávanie v odboroch sociálnych a nelekárskych zdravotníckych vied a jej cieľom je pripraviť pre prax odborníkov a odborníčky pre sféru sociálnych, poradenských, výchovných a zdravotných služieb.

Ak je tvojím snom nájsť naplnenie svojho života v pomoci iným, ak je pre teba dôležité podať pomocnú ruku človeku v núdzi alebo ťa láka koučing a túžiš orientovať ľudí na dosahovanie ich cieľov, tak ti radi odporúčame štúdium na FSVaZ.

Ponúkame ti aj niekoľko dôvodov, prečo študovať práve tu:

fakulta svoju kvalitu potvrdila a ako súčasť UKF získala Národnú cenu SR za kvalitu 2017,
aj keď sú vyučujúci medzinárodne uznávaní odborníci, sú pre študentov v prvom rade ľuďmi a partnermi,
veľkú pozornosť venujú študentom a orientujú ich na uplatnenie sa po škole,
ponúkajú vzdelávacie kurzy pre všetkých študentov (mimo študijného plánu), ukončené osvedčením a absolventi sú tak zvýhodnení na trhu práce,
ponúkajú široké spektrum dobrovoľníckych aktivít,
bezplatné poradenské služby v oblasti psychologického, sociálneho a zdravotného poradenstva sú samozrejmosťou,
výhodou je prijímacie konanie bez skúšok. Posudzované sú výsledky zo strednej školy a šancu na prijatie zvyšujú aj dobrovoľnícke, študentské a vedecké aktivity počas štúdia na strednej škole.

Čo je možné na FSVaZ študovať?

Bakalárske študijné programy

Sociálna práca
Sociálne služby a poradenstvo
Psychológia
Ošetrovateľstvo
Urgentná zdravotná starostlivosť

Magisterské študijné programy

Aplikovaná sociálna práca
Psychológia
Sociálne služby a poradenstvo
Doktorandské študijné programy
Pedagogická, poradenská a školská psychológia
Sociálna práca

O tom, že na FSVaZ UKF v Nitre si vedia sny o vysokoškolskom štúdiu predstaviť aj veselo, svedčí propagačné video s frontmanom skupiny Horkýže Slíže. Spoznal si ho?

A ako vnímajú študenti svoju fakultu, ak ju majú charakterizovať tromi slovami? Toto je výsledok malého prieskumu – Moderná, Kvalitná, S tradíciou.

Potrebuješ vedieť viac? Fakulta intenzívne komunikuje cez sociálne siete, tak sa ich spýtaj na Facebooku https://www.facebook.com/FSVaZUKFNR/. A ešte viac informácií nájdeš na https://www.fsvaz.ukf.sk/index.php/sk/.

K téme

Pri liečbe onkologických ochorení je výživa jedným z kľúčových faktorov Industriálna Spilka Offices je súčasťou Týždňa zelených budov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Zaujímavosti

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.