Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
6. novembra 2013 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

M. Mikolášik: R. Fico zavádza o funkcii M. Beňovej

BRATISLAVA 6. novembra – Dnešná účasť europoslankyne Moniky Flašíkovej Beňovej na rokovaní vlády považujem za čistú predvolebnú kampaň v Bratislavskom samosprávnom kraji. Dôvody jej účasti, ktoré uviedol premiér Robert Fico, sú zavádzajúce. Monika Flašíková Beňová nie je členkou výboru Európskeho parlamentu pre regionálny rozvoj, v ktorom sa o predĺžení čerpania eurofondov pre Slovensko hlasovaním rozhodlo. Naopak, členmi tohto gesčného výboru sú za Slovensko europoslanci Miroslav Mikolášik, Monika Smolková a Vladimír Maňka.
Premiér Robert Fico a europoslankyňa Monika Flašíková Beňová zneužili túto celospoločenskú tému na propagáciu kandidátky Smeru v sobotňajších voľbách do VÚC. Pravda je taká, že práve aj mojím dôrazným, dlhodobým diplomatickým úsilím sa podarilo presvedčiť členov výboru pre regionálny rozvoj z relevantných politických frakcií Európskeho parlamentu, aby predĺženie čerpania eurofondov o celý jeden rok pre Slovensko a Rumunsko odhlasovali.

Miroslav Mikolášik, poslanec Európskeho parlamentu
Člen výboru EP pre regionálny rozvoj

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bl

K téme

Stojíme pred potrebou radikálnej reformy zdravotníctva – sme však na ňu pripravení? RTVS: O 5 minút 12 o summite EÚ v Bratislave a jeho záveroch

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.