Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
6. augusta 2012 PR správyŠport od PRservis.skSITA Diskusia()

LOTO 5 z 35 potešilo jackpotovou výhrou ďalšieho hráča

BRATISLAVA 6. augusta – Hra LOTO 5 z 35 potešila v nedeľu ďalšieho hráča. „Hráč, ktorý uzatvoril stávku v hre LOTO 5 z 35 v Nitrianskom kraji, vyhral jackpot 20 997,39 eura,“ informoval hovorca spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. Rastislav Čépe. Dodal, že ide už o 16. tohtoročný jackpot, ktorý padol v „malom lote“.

„Pri hre LOTO 5 z 35 sa opäť potvrdilo, že je to číselná lotéria s najvyššou šancou na získanie hlavnej výhry,“ uviedol. Doteraz najvyšší jackpot v „malom lote“ zaznamenali v spoločnosti TIPOS 19. februára 2012. „Išlo zároveň o prvý tohtoročný jackpot, ktorý padol v hre LOTO 5 z 35. Mal hodnotu 118 581 eur,“ pripomenul

Od 16. mája 2012 sa päť výherných čísel pre „malé loto“ žrebuje dvakrát do týždňa – v stredu a v nedeľu. K hre LOTO 5 z 35 pribudla aj doplnková hra JOKER, spoločná aj pre hru LOTO. Hra LOTO 5 z 35 patrí medzi číselné lotérie s malým základným vkladom na jednu stávku, hodnota jedného tipu je 0,30 eura. Plný šesťtipový tiket na jedno žrebovanie hry LOTO 5 z 35 s doplnkovou hrou JOKER za 0,35 eura vyjde hráča len na 2,15 eura.

Skontrolovať stávky a porovnať svoje čísla s vyžrebovanými si môžete už aj na stránkach teletextu TV Markíza. Na stránke 190 MARKIZATEXT-u je úvodný zoznam číselných lotérií. Na stránke 191 je informácia o aktuálnych vyžrebovaných číslach v hre LOTO. Stránka 191 je rozdelená na dve podstránky, prvá je pre výsledky žrebovania výherných čísel pre prvý ťah a druhá pre druhý ťah.

Na stránke 192 sú aktuálne výsledky pre hru LOTO 5 z 35, na stránke 193 je uvedené aktuálne šesťčíslie pre hru JOKER, na stránke 194 sú výsledky pre hru EUROMILIÓNY a na stránke 195 sú aktuálne výsledky pre hru KENO 10.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

TIPOS Talent týždňa je späť. Na televízne obrazovky sa vrátila relácia predstavujúca mladé športové talenty V poslednom jokerovom žrebovaní padol jackpot

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Šport

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.