Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
3. júna 2015 PR správyPotraviny od PRservis.skSITA Diskusia()

Leto v znamení bazového čaju Mistral COOLTEA

BRATISLAVA 3. júna – Do rodiny obľúbených Mistral COOLTEA, prvých čajov zalievaných studenou vodou, pribudla nová príchuť BAZA! Tento prírodný ovocný čaj vás v letných horúčavách nielen osvieži, ale je tiež výbornou alternatívou pre pitný režim. Čaj Mistral COOLTEA Baza je skvelým nápojom aj pre vaše ratolesti, pretože neobsahuje konzervačné látky, farbivá a umelé sladidlá. Stačí ho zaliať studenou vodou a môžete si vychutnávať to pravé letné osvieženie!

MOC Mistral COOLTEA Baza: 1,59 EUR
Viac na www.cooltea.sk

Súčasť pitného režimu
Až 70% ľudského organizmu tvorí voda, preto nezabúdajte na pravidelný pitný režim celej rodiny, obzvlášť v letných horúčavách. A ak v chladnejších mesiacoch roka nedáte dopustiť na kvalitný čaj, pokojne môžete s „čajíčkovaním“ pokračovať aj v lete. Prírodný čaj Mistral COOLTEA, ktorý je vďaka spôsobu prípravy ako stvorený pre letné mesiace, prichádza s novou príchuťou Baza. Vďaka špeciálnej technológii spracovania stačí čajové pyramídové vrecúško zaliať studenou vodou, nechať lúhovať a o 8 minút si už môžete s rodinou pochutnávať na vynikajúcom letnom nápoji.

Bazový Mistral COOLTEA pre malých i veľkých
Baza slávi v poslednom období veľký návrat do našich domácností, najmä čo sa nápojov týka. Novinka, čaj Mistral COOLTEA Baza, si lahodnou plnou chuťou získa nielen malých, ale i veľkých. Dospelákov príjemne osvieži a malým nezbedníkom skvele uhasí smäd. A mamičky určite poteší, že nový Mistral COOLTEA je zdravou alternatívou „krabičkových“ džúsov a sladených nápojov, pretože neobsahuje konzervanty či umelé farbivá a taktiež sladidlá, ktoré sú príčinou zubného kazu a detskej obezity. Navyše, s Mistral COOLTEA ulahodíte aj vášmu rodinnému rozpočtu, pretože z jedného balenia pripravíte až 15 porcií nápoja! Vychutnajte si letné osvieženie s príchuťou Baza alebo Jablko, Citrón, Červený pomaranč či Čierna ríbezľa.

MOC Mistral COOLTEA Baza: 1,59 EUR
Viac na www.cooltea.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Vyšehrad: Fylm v kinách už na jar 2022 Jesenná ochrana pred koronavírusom: Skúste túto novinku

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Potraviny

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.