Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
91200_05_ 676x380.jpg
15. júla 2019 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Letné výpredaje: Viete ako môžete urobiť váš nákup ešte výhodnejším?

15.7.2019 – Letné sezónne výpredaje ponúkajú jedinečnú príležitosť obohatiť svoj šatník o kvalitné kúsky za výhodnú cenu. Ako zákazník medzinárodného nákupného spoločenstva Cashback World môžete získať peniaze späť aj pri nákupe tovaru v zľave.    

Mnohé obľúbené značky odevov a obuvi na Slovensku už rozbehli letné výpredaje. Je to výborná príležitosť nakúpiť letné doplnky za výhodnú cenu nielen pre seba, ale pre celú rodinu. Ak si nákupy dobre naplánujete, môžete nielen ušetriť, ale predídete aj tomu, aby ste nakúpili veci, ktoré sa síce cenovo oplatia, ale nebudete ich takmer vôbec nosiť. Ešte dôležitejšie je to u detí, ktoré rastú a mení sa im veľkosť odevov aj obuvi.

Plánovanie nákupov pre deti

Sezónne výpredaje sú vo všeobecnosti výbornou príležitosťou pre nákup detského oblečenia, obuvi a doplnkov. To platí aj pri letných výpredajoch, pri ktorých je možné nakúpiť širší sortiment všetkého potrebného a zároveň ušetriť. Tričká, sukne, ponožky, šaty alebo nohavice sú základom každého detského šatníka, k tomu topánky, tenisky, či sandále. Pri kúpe detských doplnkov si však treba premyslieť, kedy ich majú začať nosiť. Je rozdiel, ak to má byť ešte po zvyšok tohto leta alebo až od začiatku toho budúceho a podľa toho vyberať veľkosti. Naše ratolesti rastú ako z vody a to, čo im sadne tohto roku už budúce leto stačiť nebude. Myslite aj na to, či vaše dieťa nenastúpi do škôlky alebo školy. V takom prípade sa treba zamyslieť nad širším sortimentom v detskom šatníku, aby bolo ho bolo dosť na každodenné striedanie.

Širší sortiment sa oplatí

Letné výpredaje sú ideálne na nákup nielen toho, čo potrebujete, ale aj vecí pre radosť. Má to nielen pozitívny emocionálny efekt, ale aj praktický význam. Ak máte v šatníku širší sortiment odevov či obuvi, dlhšie vydrží, lebo máte viac vecí na striedanie, a teda neničia sa tak rýchlo.  Preto sa pri plánovanom nákupe v letnom výpredaji nezamerajte iba na kúpu praktických vecí, vhodných napríklad do práce. Naopak, je to príležitosť na rozmanitosť, teda kúpu doplnkov či obuvi určenú na nosenie na voľný čas, podľa nálady. Na to je letný výpredaj priam ideálnou príležitosťou, pretože zľavy sú naozaj v mnohých prípadoch vysoké.

Kombinujte zľavy s výhodami Cashback World

Dobrou správou je, že ako zákazník medzinárodného nákupného spoločenstva Cashback World môžete skombinovať nákupy v letnom výpredaji s cashbackom a zbierate aj Shopping Points, takže váš nákup bude ešte výhodnejší. Medzi zmluvnými predajcami Cashback World sú aj mnohé známe značky na trhu s odevmi aj obuvou pôsobiace na Slovensku. Výber sortimentu v rámci letného výpredaja je v nich naozaj široký, takže zákazník si má z čoho v ich predajniach vybrať.

Ďalšou možnosťou je online nákup prostredníctvom cashbackworld.com. Tu nie je slovenský zákazník nijako geograficky obmedzený, pretože môže využiť letné výpredaje u ktoréhokoľvek zo 130 000 zmluvných predajcov Cashback World kdekoľvek v 47 krajinách sveta. A nemusí sa pritom obmedziť iba na letný výpredaj, ale môže využiť množstvo ďalších výhodných aktuálnych ponúk a získať cashback, ako aj Shopping Points za každý nákup.

O Cashback World:

Medzinárodné nákupné spoločenstvo Cashback World ponúka atraktívne nákupné výhody (Cashback a Shopping Points) zákazníkom, ktorí chcú ušetriť pri svojich nákupoch v kamenných obchodoch použitím Cashback karty alebo online. Okrem toho ponúka predajcom jednoduchý a inovatívny vernostný program, ktorý im umožní stať sa súčasťou tohto nákupného sveta. Cashback World je v súčasnosti aktívny v 47 krajinách sveta. 13 miliónov jeho zákazníkov si užíva nákupné výhody u približne 130 000 obchodných partnerov na celom svete.

Inzercia

K téme

Skupina AURES Holdings v lete predala rekordných 17 787 automobilov AURES v júli predal rekordných 8 882 áut, zákazníkov ťahá aj akcia na palivo zadarmo

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.