Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
99348_avion letne vypredaje 2022 676x451.jpg
15. júla 2022 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Letné výpredaje sú silnejšie než vlani

15.7.2022 – Skorší začiatok, viac sortimentu aj vyššie zľavy. Klasické letné výpredaje sú tento rok intenzívnejšie než počas vlaňajška. Potvrdzuje to aj najväčšie nákupné centrum na Slovensku Avion v Bratislave, kde sa obľúbené výpredaje začali v júni. Podľa vyjadrení niektorých predajcov s najvyššími zľavami nad 70 % nebudú čakať až do augusta a ponúknu ich skôr než minulý rok.

„Mnohí naši nájomníci – značky z oblasti módy, doplnkov do domácnosti, elektra či športu začali tento rok výpredaje už v polovici júna. Aktuálne ponúkajú zľavy aj vyše 50 %, nečakajú s vyššími zľavami na august. Predpokladáme, že niektorí predajcovia najmä spomedzi módy predstavia 70% zľavy ešte do konca júla. Časť predajcov avizuje ukončenie tohtoročných silných výpredajov už od polovice augusta,“ prezrádza Petra Vojtasová, marketingová manažérka Avionu v Bratislave.

Podľa nej sa do výpredajov rôznymi spôsobmi zapojila väčšina prevádzok v Avione – nielen percentuálnymi zľavami, ale aj špeciálnymi bonusmi ku konkrétnym výrobkom či výhodnými balíkmi služieb.

Výpredajom pomáha nielen chuť ľudí nakupovať osobne v kamenných predajniach po pandemickej prestávke či výhodné zľavy, ale aj horúčavy. Ľudia najmä počas tropických dní spoja príjemné s užitočným. Ochladia sa v klimatizovaných priestoroch Avionu pri výhodných nákupoch a doprajú si príjemné posedenie pri obede či káve v Gastro pasáži alebo na terase,“ dodáva Petra Vojtasová.

Aktuálne zľavy vybraných značiek v bratislavskom Avione:

Alpine Pro: vyše 30 %
Alain Delon: do 50 %
CCC: do 60 %
Deichmann: do 50 %
Cropp: do 50 %
FaxCopy: 85 %
GrandOptical: 40 %
Humanic: do 50%
Mohito: do 50 %
Office shoes: do 40 %
Reserved: do 50 %
Sofia: do 50 %
Yves Rocher: do 50 %

A mnohé ďalšie.

Aktuálnu ponuku letných zliav nájdete na webe Avionu.

Informačný servis

K téme

Rok 2022 bol pre módnu e-commerce úspešný, rast zaznamenala skoro polovica e-shopov Kaufland otvoril na začiatku nového roka svoju 75. predajňu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.