Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
5. septembra 2017 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

Letné Tornádo

BRATISLAVA 5. septembra 2017 – LETNÉ TORNÁDO S MÁRIOU ČÍROVOU A MAROŠOM KACHÚTOM UŽ TENTO ŠTVRTOK!!! VSTUP ZDARMA, ALE POČET MIEST JE LIMITOVANÝ, PRETO NEVÁHAJTE! Prihlásiť sa môžete zaslaním správy na facebookovej stránke Bory Mall. Stačí, ak uvediete meno a počet lístkov.

Letným večerom ešte nie je koniec! Aktuálne sa tu predstaví hudobný a najnovšie aj čerstvý manželský pár MÁRIA ČÍROVÁ a MAROŠ KACHÚT. Vyspovedá ich moderátor PAVOL DANIŠOVIČ, ktorého poznáme z konceptu Music a la carte.

Priestor Tornáda je tak príjemný, že vytvoril dokonalú komornú atmosféru a každé predstavenie zatiaľ dopadlo nad všetky očakávania. Počas predošlých častí sa tu vystriedalo niekoľko dvojíc, ktoré sú v blízkom vzťahu – či už partnerskom alebo rodinnom. Prvou voľbou bola Zdenka Predná, ktorá s hudobníkom Oskarom Rózsom má už dve deti. Po dlhšom čase sa zase objavila na verejnosti, a úspešne. V druhej júlovej talkshow o svojich radostiach či strastiach rozprávali tiež partneri – speváčka Andrea Zimányiová a gitarista Juraj Burian. Príjemnú hudobnú talkshow vystriedal v Letnom Tornáde populárny stand-up v podaní žensko-ženskej dvojice Lujzy Garajovej Schramekovej a Dagmar Didianovej /Didiana/, ktoré sprevádzala mladá gitaristka Mirka Miškechová.

Kúsok so svojho umenia teda najbližšie predvedú manželia Mária Čírová a Maroš Kachút, ktorých si moderátor Pavol Danišovič vo štvrtok 7. septembra pozve do svojej hudobnej talkshow. Hoci speváčka a hudobný producent už spolu žijú 9 rokov a majú dve krásne deti, svoj vzťah sa rozhodli oficiálne spečatiť len pred pár dňami. Počas Letného Tornáda budú teda hovoriť o svojom vzťahu, o pripravovanom novom CD, ako aj o ich spoločnej hudobnej kariére. Zaujímavé rozhovory doplní atraktívna hudba a originálne piesne krehkej Márie v hudobnom doprovode klavíra a gitary. Príďte si vypočuť príbeh lásky.

Vstup na Letné Tornádo je zdarma, počet miest je limitovaný veľkosťou priestoru. Prihlásiť sa môžete zaslaním správy na facebookovej stránke Bory Mall, kde si môžete rezervovať aj miesto. Stačí, ak uvediete meno a počet lístkov.

Kde je dobrá spoločnosť, tam patríte aj vy. Tešíme sa na vás!

K téme

Odvážna zmena receptúry Slovákom zachutila, gastro prevádzkam svitá na lepšie časy Kaufland finančne podporil voľnočasové aktivity pre rodiny s deťmi a mladých v Záhorskej Bystrici

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.