Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. júna 2012 PR správyCestovný ruch od PRservis.skSITA Diskusia()

Letná last minute sezóna sa začala

BRATISLAVA 1. júna – V týchto dňoch uviedli na trh ponuku last minute zájazdov najväčšie slovenské cestovné kancelárie. Letné zájazdy sa tak dajú kúpiť s až 40% zľavou, pričom najvyššie zľavy sú na júnové termíny zájazdov. Cestovné kancelárie TIP travel, Tatratour, Koala Tours a Seneca Tours naviac ponúkli k vysokým zľavám i darčekový kupón v hodnote 40 EUR pre limitovaný počet prvých 500 rezervácií.

Začiatok júna je tradične očakávané obdobie pre záujemcov o lacnejšiu dovolenku a podľa predstaviteľov cestovných kancelárií si v tomto období zakúpi dovolenku stále viac dovolenkárov. Riaditeľ cestovnej kancelárie TIP travel, Juraj Vitko uviedol: „Jún je z hľadiska cien zájazdov najatraktívnejším obdobím letných zájazdov. Počas tohto mesiaca sú zájazdy najlacnejšie a s blížiacimi sa letnými prázdninami sa zľavy upravujú a zájazdy opäť zdražejú. Teraz je možno posledná príležitosť zakúpiť si na júl rodinné izby alebo najžiadanejšie letoviská za vyššiu zľavu.“

Potvrdil to i Juraj Pivovárči, riaditeľ cestovnej kancelárie Tatratour: „Za najvyššiu zľavu ponúkame obmedzený počet izieb, určených na túto akciu. Postupne, ako sa izby budú predávať, pristúpime i k znižovaniu zliav a v priebehu júla budú i termíny, ktoré sa budú predávajú za plné katalógové ceny bez zľavy. Táto situácia sa nám opakuje už niekoľko rokov a dokazuje, že veľa ľudí kupuje dovolenku na poslednú chvíľu, pričom dopyt rastie s blížiacimi sa prázdninami“.

Cestovné kancelárie sa zhodujú na tom, že vysoké zľavy nezostanú v ponuke dlho pre všetky destinácie. Na najžiadanejšie destinácie tohto leta, ktorými sú Chorvátsko, Bulharsko a Turecko, ako aj na zájazdy do Španielska, Talianska a menších ostrovov s nižším počtom plánovaných letov predpovedajú rýchle vypredanie najlacnejších ponúk.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Tento najzamestnávateľ rozdá zamestnancom benefity za viac ako tri milióny eur Skupina AURES Holdings v lete predala rekordných 17 787 automobilov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Cestovný ruch

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.