Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
18. marca 2013 PR správyZdravie od PRservis.skSITA Diskusia()

Kúpele prinášajú výhodné veľkonočné pobyty

BRATISLAVA 18. marca – Veľkonočné sviatky Slováci obyčajne trávia doma alebo na svojich chalupách. Možností je však viac. Vyhnúť sa sviatočnému stresu a naopak dopriať si blahodarný relax – to je riešenie, ktoré ponúkajú Kúpele Trenčianske Teplice. Aj tento tok prichádzajú s bohatou ponukou veľkonočných pobytov. Je to zároveň jedna z posledných možností, ako si užiť kúpele pred hlavnou sezónnou.

Možností je niekoľko
Kúpele Trenčianske Teplice ponúkajú počas tohtoročných sviatkov jari dva druhy pobytov: relaxačný Veľkonočný pobyt (28. 3. – 1. 4.) a liečebný Špeciál Veľká noc (24. 3. – 1. 4.). „Klienti majú možnosť zvoliť si podľa svojich preferencií ubytovanie v rôznych kúpeľných hoteloch. V rámci relaxačného pobytu sme pre nich pripravili ponuku našich najobľúbenejších procedúr, napríklad termálny kúpeľ, tradičný zábal limoplast alebo perličkový kúpeľ. V prípade liečebného pobytu odporúča procedúry lekár,“ opisuje Ing. Andrea Puskailer, generálna riaditeľka Kúpeľov Trenčianske Teplice.

Aj v kúpeľoch bude panovať atmosféra Veľkej noci. Tento rok sa rekreanti môžu tešiť na ukážky tradičných ľudových remesiel, zdobenie vajíčok, veľkonočnú veselicu i hľadanie vajíčok podľa starých tradícií. Šikovnejší majú možnosť prihlásiť sa do kurzu zdobenia vajíčok drotárskou technikou.

Kúpeľný pobyt pomôže každému
„Regeneračné procedúry, starostlivosť špecialistov a kúpeľné prostredie pôsobí blahodarne na každého človeka. Môže pomôcť v prevencii chorôb a poskytne úľavu od každodenného stresu,“ pripomína MUDr. Vladimír Buran, lekársky riaditeľ Kúpeľov Trenčianske Teplice. Špecialisti v Kúpeľoch Trenčianske Teplice sa zameriavajú na liečbu pohybového aparátu, ochorení z oblasti internej medicíny, gynekologické choroby a kožné ochorenia vrátane psoriázy. Základom procedúr je sírna termálna voda, ktorá vyviera v optimálnej teplote pre priame použitie.

Trenčianske Teplice – perla Karpát
Kúpele sú dnes moderným zariadením so špičkovým vybavením, bohatou ponukou liečebných i wellness procedúr, ale stále si zachovávajú nezameniteľný romantický kúpeľný kolorit. Trenčianske Teplice sú príjemným kúpeľným mestečkom so šarmantnými kaviarňami a veľkým parkom. Pri jeho návšteve nevynechajte prehliadku historickej tureckej odpočivárne Hammam, ochutnávku kúpeľných oblátok alebo pamätné miesta filmového festivalu Art Film. Viac informácií nájdete na www.kupele-teplice.sk.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Letné cestovanie so Železničnou spoločnosťou Slovensko je tu AquaCity Poprad: 20 rokov zážitkov a 20 rokov zábavy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Zdravie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.