Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
96100_finalistky s riaditelom michaelom kovacikom 676x451.jpg
12. júla 2021 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Krásne finalistky Miss Slovensko 2021 čaká o necelý mesiac finále. ,,Je to skvelý tím,“ hovorí riaditeľ Michael Kováčik

12.7.2021 – Necelý mesiac pre veľkým finále sa finalistky súťaže Miss Slovensko 2021 stretli v susednej Českej republike, kde ich opäť čakala príprava na záverečný augustový galavečer. Začiatkom júla ich hostil historický pražský hotel Hotel NH Collection Prague Carlo IV, ktorého krásne priestory ešte viac zdôraznili výnimočnú atmosféru stretnutia 12 krásnych žien.

,,Som rád, že som mohol finalistkám ukázať metropolu, v ktorej žijem a pracujem už niekoľko rokov. Samozrejme sme sa venovali aj pracovným veciam, ale snažil som sa, aby si celý pobyt v tomto krásnom prostredí užili. Je to skvelý tím,“ povedal riaditeľ súťaže Miss Slovensko Michael Kováčik, ktorý svoje finalistky sprevádzal aj prechádzkou centrom Prahy, kde slovenská reprezentácia krásy pútala pozornosť doslova na každom kroku a na obľúbených turistických miestach spôsobila pekný rozruch. ,,Ľudia nás milo zdravili a stretli sme v meste viacero Slovákov, ktorí sa tiež potešili, že nás vidia,“ zhodli sa finalistky, ktoré  počas stretnutia v stovežatej metropole pripravili aj nový Miss Slovensko editoriál s fotografkou Petrou Ficovou. A keďže sa finálový večer blíži, veľký dôraz sa kládol aj na nácvik pódiovej chôdze s dvorným choreografom súťaže Petrom Varadym, po ktorej si finalistky mohli užiť elegantné wellness centrum hotela, ponúkajúce krytý bazén i sauny. Po každom poriadnom dni si predsa treba oddýchnuť. ,,Bolo nám veľkou cťou poskytnúť zázemie pre sústredenie výnimočných súťažiacich vo výnimočnom prostredí NH Collection Prague Carlo IV. Sme hrdým partnerom súťaže krásy MISS SLOVENSKO a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu,“ povedala riaditeľka hotela Teresa Mattos.

O víťazke Miss Slovensko 2021 rozhodne počas finálového večera 7.augusta v priamom prenose na TV JOJ osemčlenná porota. Už v týchto dňoch sú ale aktívne viaceré divácke hlasovania. Prostredníctvom esemeskového hlasovania o titul EVA Miss Sympatia 2021 podporia diváci jednak svoju favoritku, ale aj Linku dôvery Nezábudka, ktorej bude venovaný výťažok z hlasovania. Prostredníctvom webových stránok môžu fanúšikovia už v týchto dňoch hlasovať aj za titul Miss Úsmev, ktorú vyhlasuje Zubná klinika Dr.Martin a za titul Miss GOSH, ktorý dekoratívna kozmetika Gosh Copenhagen vyhlasuje už deviaty rok. Od 19.júla budú môcť hlasy finalistiek počuť aj poslucháči Rádia Jemné, kde sa spúšťa hlasovanie za titul Miss Príjemný hlas 2021.

Novú víťazku bude 7. augusta korunovať Miss Slovensko 2020 Leona Novoberdaliu.

Informačný servis

K téme

V Luxusnej knižnici vyšla nádherná publikácia Vyznania vivo v Číne rozširuje ponuku skladacích top modelov o novinky X Fold2 a X Flip

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.