Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
25. júla 2016 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

Košický večierok PRIMI EVENING

Už najbližší štvrtok o siedmej hodine večer prídu známe slovenské modelky predvádzať modely poprednej módnej návrhárky Jany Jurčenko. O úpravu vizáže modeliek sa postará košický Salón Vogue z OC Cassovia. Vstup na večierok s prehliadkou bude voľný, no kapacity vychytenej prevádzky Primi na Kováčskej 2 v Košiciach sú obmedzené. Organizátor Cherry&Cherry preto odporúča rezerváciu stolov priamo cez

Medzi modelky do Košíc pricestuje Miss Slovensko 2015 Lujza Straková, Miss Pierot Slovensko 2015 Simona Leskovská a 1. Vice Miss Slovensko 2016 Michaela Meňkyová… Ako hosťí vraj uvidíme aj Juditu Hrubyovú, víťazku Miss Universe 2006, či ďalšiu úspešnú návrhárku, známu aj ako tanečníčku Dobravu Míčku (Carpe DM).

Počas večera, v čarovnom prostredí reštaurácie a baru Primi, spríjemní atmosféru obľúbený košický DJ Pepo. Jeho djský set si vychutnáme už od 18.00hod.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

Na tratiach východného Slovenska budú jazdiť elektrické jednotky za takmer 170 miliónov eur Veolia Energia Komfort Košice zabezpečí aj tento rok spoľahlivé a energeticky efektívne vykurovanie pre 66 stredných škôl a školských zariadení v kraji

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.