Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
90087_gettyimages 1031822210 676x310.jpg
11. marca 2019 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Kooperativa získala ocenenie Slovak Superbrands Award 2019

BRATISLAVA 11. marca 2019 – Slovenskí spotrebitelia a komisia expertov Brand Council programu Slovak Superbrands udelila našej spoločnosti cenu Slovak Superbrands Award 2019. Zaradili sme sa tak do skupiny elitných značiek, ktoré predstavujú vzor úspešného rozvoja a neustáleho zvyšovania hodnoty značky. Ocenenie Superbrands je potvrdením našej kvality a povzbudením pre zákazníkov pri ich každodenných rozhodnutiach.

O udelení Superbrands Award rozhoduje expertná skupina s Brand Council na základe prieskumu, zrealizovaného renomovanou agentúrou GfK. Členmi poroty sú uznávaní odborníci z oblasti marketingu, komunikácie a reklamy.

„Poisťovňa KOOPERATIVA je na ceste inovácií a digitalizácie. Zisk ocenenia Superbrands je potvrdením správnosti tohto smerovania. Všetko, čo robíme pre zlepšenie a skvalitnenie služieb našich klientov, nás posúva vpred ako úspešnú spoločnosť,“ uviedol Ing. Vladimír Bakeš, predseda predstavenstva a generálny riaditeľ poisťovne KOOPERATIVA.

Medzinárodný program Superbrands

Program Superbrands vznikol pred viac ako dvadsiatimi rokmi vo Veľkej Británii. Marketingoví a komunikační odborníci si stanovili dva ciele: uviesť do stredu pozornosti mimoriadne silné značky a prezentovať ich ďalším spoločnostiam, ktoré sa chcú rozvíjať. Odvtedy získal program celosvetové uznanie a dnes je program Superbrands uznávaný ako rešpektované ocenenie v 90. krajinách na piatich kontinentoch. Komisia Brand Council má pri udeľovaní cien kľúčovú úlohu, preto sa jej členmi môžu stať len poprední, vysoko uznávaní experti.

Viac informácii o Superbrands: www.slovaksuperbrands.com

K téme

KOOPERATIVA prekročila významný míľnik – dôveruje jej už 1,5 milióna klientov Atmosféru festivalu Grape umocní veľkoformátové vizuálne umenie

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.