Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
6. mája 2014 PR správyZdravie od PRservis.skSITA Diskusia()

Koniec nerovnomernému tónu pleti

BRATISLAVA 6. mája – Dajte hrubú čiaru za nerovnomerným tónom svojej pleti. Spoločnosť Amway predstavuje úplne novú luxusnú kolekciu starostlivosti o pleť ARTISTRY IDEAL RADIANCE, ktorá obsahuje krém, rozjasňujúcu esenciu a korektor. Kolekcia je navrhnutá tak, aby redukovala výskyt tmavých škvŕn, nerovnomerného zafarbenia pleti a poskytla pokožke jas a rozžiarenie. To všetko vďaka špeciálnej patentovanej 3D technológii dodávajúcej do troch rôznych vrstiev kože hydratujúcu, rozjasňujúcu a ukľudňujúcu zložku, čím dosahuje výborné výsledky.

Tmavé škvrny na pleti sú spôsobené zvýšenou produkciou melanínu (pigment v bunkách pokožky) na miestach, kde sa pleť cíti z rôznych dôvodov podráždená a oslabená. Vytvára viac melanínu preto, aby podráždené miesta prirodzene chránila pre UV žiarením. Toto spoločne so stresom a prirodzeným starnutím spôsobuje nerovnomerný tón pleti. „Faktorom spôsobujúcim podráždenie a vady pleti sa prakticky nedá vyhnúť. Naša pokožka je neustále vystavená vplyvom životného prostredia, nech sa pohybujeme kdekoľvek,“ vysvetľuje Jesse Leverett, vedec z Amway.

Vedci zaoberajúci sa vývojom radu ARTISTRY teraz prišli s unikátnym komplexným systémom IDEAL RADIANCE, ktorý dokáže pleť na všetky tieto negatívne vplyvy účinne pripraviť v troch krokoch a v troch vrstvách pokožky:

1. Preventívnu ochrana na povrchu poskytuje zložka MultiFlora, ktorá ukľudňuje, hydratuje a chráni pred podráždením. Táto zmes rastlín obsahuje anglické sedmokrásky, európske pelargónie, jazmín, pupalku a jerlín japonský.

2. V prostriedku pôsobí vysoko koncentrovaný perlový proteín tlmiaci podráždenie, výskyt tmavých škvŕn a nerovnomerné zafarbenie.

3. Najhlbšie pôsobí unikátna 3D technológia (lipozom), ktorý dopraví najdôležitejšie látky do hlbokých vrstiev kože a zaistí efektívnu distribúciu a vstrebávanie účinných látok.

Kolekcia ARTISRY IDEAL RADIANCE obsahuje tieto tri výrobky:

ARTISTRY IDEAL RADIANCE Rozjasňujúca esencia (30 ml, 87,48 ) – hodvábna a rýchlo sa vstrebávajúca mliečna esencia prinášajúca rozjasňujúcu energiu do najhlbších vrstiev pokožky. Do 24 hodín významne redukuje vzhľad tmavých škvŕn a farebné nedostatky.

ARTISTRY IDEAL RADIANCE Korektor (15 ml, 62,18 ) – vysoko koncentrované ošetrenie, ktoré sa zameriava najviac na neústupné tmavé škvrny a pomáha znižovať ich výraznosť.

ARTISTRY IDEAL RADIANCE Rozjasňujúci hydratačný krém (50 ml, 64,38 ) – bohatý, luxusný a intenzívny hydratačný krém obnovujúci prirodzenú hydratačnú bariéru. Po použití je pleť v priebehu dňa žiarivá a rozjasnená. Krém napomáha k väčšej rovnomernosti tónu pleti.
„Každý produkt funguje skvelo samostatne, ale pri použití celého systému IDEAL RADIANCE dosiahnete výnimočne žiarivý efekt vašej pleti,“ povedal Maud Pansing, viceprezident Amway pre Globálnu krásu.

O značke Artistry
ARTISTRY patrí celosvetovo medzi päť najpredávanejších značiek prémiovej starostlivosti o pleť. Ponúka širokú paletu klinicky testovaných výrobkov zahrňujúcu základnú, anti-aging, rozjasňujúcu, intenzívnu a luxusnú starostlivosť o pleť. Značka sa opiera o špičkové vedecké výskumy a v oblasti starostlivosti o pleť dokáže plniť špecifické potreby žien a mužov po celom svete

O spoločnosti Amway
Amway je najväčšou spoločnosťou priameho predaja na svete a 28.najväčšia americká súkromná firma podľa rebríčku časopisu Forbes. Amway bola založená v roku 1959 podnikateľmi Richom DeVosom a Jayom Van Andelom a má sídlo v meste Ada v Michigane v USA. Amway ponúka spotrebný tovar a podnikateľskú príležitosť prostredníctvom siete viac ako 3 miliónov nezávislých distribútorov vo viac ako 100 krajinách a teritóriách sveta zahrňujúcich Áziu, Afriku, Austráliu, Európu, Severnú a Južnú Ameriku.

Najpredávanejšími výrobkami Amway sú doplnky výživy značky Nutrilite, výrobky starostlivosti o pleť a dekoratívna kozmetika Artistry a systém na doúpravu vody eSpring. Spoločnosť svoje výrobky vyvíja, vyrába a poskytuje potrebnú logistickú podporu prostredníctvom dcérskych spoločností Access Business Group a útvarov Alticor Corporate Enterprises. Vo vlastných výskumných strediskách viac ako 700 vedcov uskutoční ročne okolo 500 tisíc testov zaručujúcich najvyššiu kvalitu a bezpečnosť. Amway je vlastníkom 1000 patentov a ďalších 800 ich je v procese registrácie.

Spoločnosť Amway ponúka zákazníkom záruku spokojnosti, ktorá umožňuje vrátenie aj použitých výrobkov. Rozsah tejto záruky dokonca prevyšuje odporučenia stanovené Svetovou federáciou asociácií priameho predaja (WFDSA).

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Medzinárodná súťaž hraných filmov na MFF Art Film láka na žánrovú rozmanitosť a ponúka unikátny titul aj zo Slovenska Má ich vzťah ešte nádej, alebo je koniec? Darebák od Elle Kennedy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Zdravie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.