Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
23. januára 2013 PR správyInformačné technológie od PRservis.skSITA Diskusia()

Konferencia ShowIT 2013 predstaví najnovšie trendy v IT

BRATISLAVA 23. januára – Spoločnosť Microsoft Slovakia a IT školiace stredisko GOPAS SR pripravili v poradí už štvrtý ročník odborného stretnutia IT špecialistov. Konferencia ShowIT je určená všetkým z odboru informačných technológií, ktorí chcú mať prehľad o súčasných a budúcich trendoch v oblasti produktov spoločnosti Microsoft.

Spoločnosť Microsoft Slovakia, v spolupráci so školiacim strediskom GOPAS SR, pripravila pre IT špecialistov v poradí už štvrtý ročník konferencie ShowIT, tentoraz s podtitulom InTeligentný biznis. Počas troch dní si účastníci podujatia budú môcť vybrať z viac ako 30 odborných prednášok pod vedením kvalitného lektorského tímu. Prednášky sú určené pre široké spektrum IT inžinierov a manažérov, ktorí musia riadiť aj komplexnejšiu infraštruktúru. Vítaní sú i študenti plánujúci uplatniť sa v IT sektore.

„Spoločnosť Microsoft v poslednom období priniesla množstvo noviniek. Tento rok predstavíme a podrobne do detailov rozoberieme Microsoft Windows 8 a Microsoft Windows Server 2012, business aplikácie ako je Microsoft SharePoint 2013, Microsoft Exchange Server 2013, Microsoft Lync Server 2013 a Microsoft SQL Server 2012. Nezabudneme ani na tému cloud a s ním súvisiace riešenia Microsoft Hyper-V a Microsoft System Center. Nakoľko GOPAS je IT školiace stredisko, naučíme účastníkov využívať všetky možnosti už spomenutých aplikácií tak, aby boli maximálnym prínosom pre ich skutočných užívateľov,“ povedal Ondřej Ševeček, lektor spoločnosti GOPAS a odborný garant konferencie.

Podujatie sa uskutoční v termíne 12.-14. februára 2013 v hoteli Gate One Bratislava. Viac informácií o programe a prednášajúcich nájdete na stránke www.showit.sk.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

Experti na reštrukturalizáciu a insolvenciu firiem sa spojili do združenia TMA Slovensko Vyšiel rebríček najlepších malých a stredných firiem Slovenska Diamanty slovenského biznisu 2023

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Informačné technológie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.