Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
22. mája 2012 PR správyZdravie od PRservis.skSITA Diskusia()

Konečne je tu bezbolestná laserová operácia očí

BRATISLAVA 22. mája – O laserových operáciách ste už počuli určite veľa, ale o operácii, ktorá vám zaručí ostrý zrak ihneď a bezbolestný zákrok nielen počas operácie, ale aj po nej, môžete počuť len z laserového centra OFTUM, ktoré ako jediné na Slovensku dokáže pacientom ponúknuť skvelý komfort až v troch pobočkách (Bratislava, Banská Bystrica, Košice) naraz.

Centrá laserovej chirurgie oka OFTUM v Bratislave, Banskej Bystrici a Košiciach sa už od roku 1995 zaoberajú problematikou odstraňovania dioptrických chýb oka (krátkozrakosti, ďalekozrakosti a astigmatizmu). OFTUM disponuje jedinečnou najmodernejšou technológiou a špičkovým kolektívom pod vedením profesorov oftalmológie prof. MUDr. Tomášom Juhásom, DrSc., prof. MUDr. Petrom Strmeňom CSc., MUDr. Emou Lenártovou, MUDr. Máriou Červeňovou, MUDr. Líviou Beláňovou a MUDr. Tomášom Juhásom ml a MUDr. Mariánom Šalátom…

Najnovšia technológia Z-lasik Crystal plus, ktorou sú vybavené centrá OFTUM v Bratislave – Aupark Tower, Banskej Bystrici a Košiciach umožňuje, že v priebehu 2 hodín absolvujete vyšetrenie, následne unikátnu operáciu, po ktorej Vás nič nebolí a domov idete po svojich v nových slnečných okuliaroch. Obľúbený seriál si pozriete večer už bez okuliarov a po kontrole na druhý deň idete do práce.

„Najrýchlejší femtosekundový laser na svete Femto LDV Crystal plus švajčiarskej výroby, umiestni na rohovku oka 5 miliónov laserových zásahov za sekundu na presne vypočítané miesta, pritom jeden impulz trvá iba 0,000 000 000 000 001 sekundy. Dosť dlho nato aby v rohovke vznikla drobná mikroskopická bublinka. Takto sa v priebehu niekoľkých sekúnd vytvorí 110 tisícin milimetra tenká vrstva, ktorú chirurg nadvihne, odklopí nabok a pod ňou urobí zmenu dioptrií ďalším super rýchlym laserom rýchlosťou, jednu dioptriu za 2 sekundy. Delikátnu tenkú vrstvu vráti na pôvodné miesto a rohovka je ako nedotknutá. Videnie sa zaostrí za pár hodín a bolesti nie sú žiadne,“ oboznámil nás pán doktor Tomáš Juhás ml., ktorý denne vykonáva tieto unikátne operácie.

Z-lasik Crystal plus je jedinečná technológia, pomocou ktorej špičkový slovenskí oční chirurgovia v centrách OFTUM korigujú dioptrické chyby oka. „Jediný rozdiel medzi renomovanými klinikami vo svete a našimi na Slovensku je cena. Tá naša je niekoľkonásobne nižšia,“ dodal MUDr. Tomáš Juhás ml.. Akékoľvek ďalšie informácie o možných typoch operácie, ktoré vykonáva OFTUM, sa môžete dozvedieť na webovej stránke: www.oftum.sk.

Kontakt:

Mgr. Nina Hanusková
PR Manager
OFTUM plus s.r.o.
Einsteinova 18
Bratislava 851 01
Tel: +421 902 20 26 46
Email: hanuskova@protriem.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Ako byť šťastní, keď sa svet okolo rúca? Divadlo na Tomovom jazere Nedovolená hra: milióny Európanov sledujú športové podujatia nelegálne a kupujú falošné športové vybavenie, čo výrobcov stojí 850 miliónov eur

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Zdravie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.