Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
87422_band photo arch enemy 2 676x451.jpg
27. marca 2018 PR správyKultúraHudba od PRservis.skSITA Diskusia()

Koncerty v cykle „Na východe nič nie je“

KOŠICE 27. marca 2018

Richie Kotzen & band, 9. júla, Košice, Collosseum

Arch Enemy, 12. Júla, Košice, Spoločenský pavilón

RICHIE KOTZEN & band

Na svoju premiéru do Košíc sa teší súčasná svetová gitarová špička, multi-platinový skladateľ, excelentný spevák – Richie Kotzen. Doposiaľ sa niekoľkokrát predstavil v Bratislave sólovo, alebo spoločne s Winery Dogs. Konečne sa podaril nájsť dátum aj pre východ Slovenska. Nekončiace zastávky jeho vystúpení zdobia mapu sveta ako perlový náhrdelník a Richie vysvetľuje svoj koncertný apetít slovami:

„Pre mňa je hudba hlavne živé hranie, pretože každý koncert a každá pieseň je za-každým nový a originálny moment, nová skúsenosť. Aj keď akordy sú  rovnaké a me-lódie tiež, je každý koncert originálom.“

V minulosti Richie vyskúšal rôzne hudobné štýly a popri spolupráci s mnohými osobnosťami a skupinami (Poison, Mr. Big, Stanley Clark, Greg Howe…), sa začal venovať aj spevu a komponovaniu vlastných skladieb. Dnes má mohutný zástup fanúšikov po celom svete, napríklad  v Japonsku bol špeciálny hosť koncertného turné Rolling Stones. Richie Kotzen dozrel ako víno, zaradil sa k najväčším gitarovým a skladateľským virtuózom, intenzívne koncertuje, nahráva.

Citácie z Muzikus 2008/6 a rozhovoru Petra Henycha s Richiem Kotzenom, upravené, doplnené

9. júla Košice,  20:00  – Collosseum

K téme

Známi influenceri motivujú študentov aby nefajčili. Ale inak City Sound Festival už budúci týždeň, ponúka pestrý a kvalitný program

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Hudba

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.