Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
91818_scooter18 5735 676x451.jpg
5. novembra 2019 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Koncert skupiny Scooter v Košiciach sa odkladá!

5.11.2019 – Organizátor podujatia Eurostage Promotion s veľkou ľútosťou a sklamaním oznamuje, že z organizačných a logistických dôvodov, ktoré vznikli na strane kapely musí preložiť koncert, ktorý bol naplánovaný na 9.11.2019 v košickej Steel Aréne.

Ako povedal zástupca organizátora koncertu David Šindelár, „nejde o zrušenie koncertu, ale presunutie, čiže vstupenky ostávajú v platnosti na nový termín, ktorý čoskoro oznámime.”

Management kapely prisľúbil, že náhradný termín oznámi najneskôr do 10.12.2019. Pokračuje David Šindelár: „je logisticky veľmi zložité zladiť voľné termíny kapely so Steel Arénou, a až v prípade, že sa nám nepodarí nájsť zhodu, koncert  bude zrušený, a budeme vracať peniaze za vstupenky.”

Ďakujeme za vašu priazeň a pochopenie, a tešíme sa ako to spolu rozbalíme na koncerte.

Inzercia

K téme

Keleová-Vasilková: Sama som bola na ne zvedavá V Štúdiu L+S sa začína opäť hrať. Letné mesiace ponúknu obľúbené komédie i tradičný koncert

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.