Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
8. apríla 2015 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

Koncert Ewy Farnej v Bratislave sa ruší

BRATISLAVA 8. apríla – Česká speváčka Ewa Farna v nedeľu 12.4.2015 v bratislavskom MMC klube nevystúpi.

S poľutovaním oznamujeme, že plánovaný koncert českej speváčky Ewy Farnej, ktorý sa mal uskutočniť dňa 12.4.2015 v MMC Bratislava je zrušený z dôvodu nízkeho záujmu o vstupenky.
Zakúpené vstupenky je možné vrátiť v sieti Ticketportal, na predajnom mieste, kde boli zakúpené.
Viac informácií o spôsobe vrátenia zakúpených lístkov na koncert sú dostupné na: http://www.ticketportal.sk/cms_detail.aspx?id=11634

Informácie poskytlo: Trio Production, s. r. o.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Bezdymová zóna na Pohode 2022 prinesie vedecké pokusy, technologické vychytávky, humor aj umelecké zážitky! Bratislavský chlapčenský zbor v Opere SND prezradí tajomstvá ľudského hlasu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.