Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
94966_new project 10 676x444.jpg
23. februára 2021 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Komunikujeme moderne a bezpečne

23.2.2021 – Počkajte na voľného operátora, hneď sa vám bude venovať. Tento odkaz už zákazníci spoločnosti Veolia na Slovensku nebudú musieť počúvať, pokiaľ budú chcieť informácie všeobecného charakteru. Šikovná nová asistentka Viola pozná odpoveď na základné zákaznícke otázky a dokáže ich vybaviť okamžite. Viola je totiž komunikačný robot – chatbot a spolu s hlasovou esemeskou je  jednou z technologických noviniek, ktorými  v spoločnosti posúvame  komunikáciu so zákazníkmi na vyššiu úroveň.

„Neustále sa snažíme prinášať inovácie, ktoré zvyšujú nielen úroveň našich základných služieb, ale i to, akým spôsobom o nich so zákazníkmi komunikujeme,“ hovorí Tomáš Filípek, senior manažér digitalizácie spoločnosti Veolia, ktorý má tento projekt na starosti. „Naše novinky v oblasti digitalizácie umožňujú klientom vybaviť požiadavky z pohodlia vlastného domova.“

Viola pozná odpovede

Chatboty sú dnes najjednoduchším a pre používateľov najprívetivejším spôsobom komunikácie. Sympatická Viola  dokáže reagovať na hlásenia porúch, môže informovať o aktuálnych odstávkach či haváriách a prevedie sťažovateľa i reklamačným procesom. Chatbot komunikáciu automaticky vyhodnocuje.

Ak sa niektoré otázky opakujú a robotická asistentka na ne zatiaľ nepozná odpoveď, upozorní na to zástupcov spoločnosti a tí ich môžu zaradiť do tém, ktoré pre túto komunikáciu budú pripravovať.  Aby sa však zákazník nemusel uspokojiť s univerzálnou odpoveďou, Viola automaticky osloví ľudského administrátora, ktorý môže do komunikácie priamo vstúpiť.

Veolia Slovensko je popredným dodávateľom služieb v oblasti vodohospodárstva a energetiky. V rámci vodohospodárskej divízie zabezpečuje pre zákazníkov dodávky pitnej vody, odkanalizovanie a  správu vodohospodárskej infraštruktúry. Energetická divízia, skupina Veolia Energia Slovensko, prostredníctvom svojich dcérskych spoločností prevádzkuje systémy centrálneho zásobovania teplom v 25 mestách. Zabezpečuje aj služby pre priemyselných klientov a poskytuje riešenia v oblasti energetickej efektívnosti budov a ich komplexnú správu.

www.veolia.sk, www.stvps.sk, www.pvpsas.sk

Informačný servis

K téme

Prvá vlajková loď Dedoles v srdci Bratislavy. Nová predajňa s veselým sortimentom bude dostupná na 140 m2 Dlžník nie je zločinec. Naši zákazníci si nás nevybrali, no sú s nami nadmieru spokojní

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.