Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
102643_uvodna fotka bytysis 676x444.jpg
4. októbra 2023 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Kolaudácia úspešne ukončená: Septimo II – Bytysis čaká na svojich majiteľov!

4.10.2023 – Developerská spoločnosť VI GROUP s potešením oznamuje úspešné ukončenie kolaudačného procesu projektu Septimo II – BYTYSIS, nachádzajúceho sa v oblasti bývalého priemyselného závodu Matador. Kedysi industriálna časť Bratislavy sa dnes mení na oblasť kvalitného moderného bývania.

Projekt sa nachádza na križovatke ulíc Gogoľova-Údernícka v mestskej časti Petržalka. Vďaka bezproblémovému prístupu k hlavným komunikáciám, D1 a D2, Septimo II – BYTYSIS ponúka vynikajúcu dostupnosť a spojenie so všetkými časťami hlavného mesta. Kompletná občianska vybavenosť, vrátane obchodov, škôl a športových zariadení v pešej dostupnosti zabezpečuje projektu skvelú lokalitu pre aktívny mestský život.

Samotný objekt pozostáva z piatich nadzemných podlaží. Na 1. NP sa nachádzajú obchodné priestory, na 2. až 5. NP sú situované bytové jednotky v skladbe 2-izbových a 3-izbových bytov.

Parkovanie je zabezpečené na teréne v počte 8 státí a v dvoch podzemných podlažiach prístupných autovýťahom, kde je situovaných celkom 29 parkovacích státí.

Medzi prvky, ktoré budúci obyvatelia projektu nepochybne ocenia, patria vyššie stropy a veľkoformátové okná. Tieto prvky vytvárajú moderný charakter domova a zvyšujú kvalitu a pohodlie bývania.

Ďalšou významnou časťou projektu sú sadové úpravy a extenzívna zelená strecha. Táto zelená strecha spolu s novou výsadbou okolo objektu nielen esteticky dotvára objekt, ale prispieva aj k lepšej mikroklíme prostredia.

Developer informuje, že k dispozícii ostalo už len pár voľných bytových jednotiek. Pri zakúpení bytu je možnosť taktiež dokúpiť parkovacie miesto v jednom z dvoch podzemných podlaží projektu. A súčasťou ponuky sú aj samostatné pivničné kobky.

Projekt Septimo II – BYTYSIS predstavuje moderný polyfunkčný objekt, kde sú zohľadnené potreby budúcich obyvateľov, čím sa docielila praktickosť a elegancia samotného projektu.

Ďalšie informácie o projektu sú dostupné na oficiálnej stránke: www.bytysis.vigroup.sk

Informačný servis

K téme

Nájomné A-čkových kancelárií bude kvôli indexácii drahšie. Riešením je kúpa vlastných priestorov Nový projekt v Hviezdoslavove ponúka stavebné pozemky na predaj

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.