Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
4. februára 2013 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Klub Spoločnosti Milana R. Štefánika v Bratislave

BRATISLAVA 4. februára – V 23 ročnej histórii Spoločnosti Milana Rastislava Štefánika sa uskutočnilo mimoriadne podujatie. V City hotel Bratislava sa 2. februára zišli priaznivci a obdivovatelia nášho velikána. Dôvodom stretnutia bolo založenie Klubu Spoločnosti MRŠ v Bratislave. Je neuveriteľné, že v hlavnom meste aktívne takýto klub nejestvuje. Impulz k založeniu Klubu vyšiel od Štefana Ševčíka, čestného predsedu Klubu v Partizánskom. Predsedom Klubu Spoločnosti M. R. Štefánika v Bratislave sa stal Peter Mezey, podpredsedom RNDr. František Kele PhD, výkonným tajomníkom plk.v.v. JUDr. Ján Skalický. Slávnostné stretnutie zakladajúcich členov Klubu a čestných hostí prišiel pozdraviť predseda Spoločnosti MRŠ Ing. Ján Tatara.

Medzi čestnými hosťami boli aj prof. Ivan Laluha, Juraj Hladký predseda Klubu v Partizánskom, Štefan Ševčík čestný predseda klubu v Partizánskom, olympionik Zděnek Chára, pplk. v.v. Daniel Brezoňák prezident asociácie UN-VETERÁN SLOVAKIA a ďalší hostia.

Medzi čestnými hosťami bol aj husľový virtuóz Rastislav Šipoš, ktorý predniesol na poctu Štefánika vlastnú skladbu. Moderátorom a skrutátorom ustanovujúcej schôdze klubu bola Mgr. Zuzana Skalická.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Nadácia Krištáľové krídlo prispeje na nákup zdravotných pomôcok pre deti v Spišskej Novej Vsi COOP Jednota otvára prvú automatizovanú predajňu na Slovensku

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.