Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
20. júna 2012 PR správyZdravie od PRservis.skSITA Diskusia()

Klinika jednodňovej chirurgie – Centrum Kramáre

BRATISLAVA 20. júna – Klinika jednodňovej chirurgie – Centrum Kramáre poskytuje zdravotnú starostlivosť ambulantnú aj chirurgickú v odboroch ušno-nosovo-krčné, chirurgia hlavy a krku, urológia, plastická chirurgia, chirurgia ruky, estetická chirurgia. Pacientov(klientov)spravidla vyšetrujeme po predchádzajúcom objednaní sa na vyšetrenie, ale samozrejme sme tu aj pre akútnych pacientov, ktorých zdravotný stav sa rýchlo v priebehu dňa zmenil a nestihli sa na vyšetrenie objednať.

Termíny operačných zákrokov spravidla neprekročia 3 týždňovú čakaciu dobu. Každý pacient operovaný na našej klinike má právo mať so sebou sprievodnú osobu počas hospitalizácie. V prípade záujmu môže doprovod zostať s pacientom aj cez noc.

Zameriavame sa najmä na diagnózy , pri ktorých pacienti nemusia dlhý čas tráviť v nemocnici a boli zaradené medzi operačné výkony jednodňovej starostlivosti slovenskou legislatívou. Z oblasti ORL medzi najčastejšie vykonávané operácie patrí určite vyoperovanie nosohltanovej mandle u detí, operácia krčných mandlí, hlasiviek, nosa, prínosových dutín…V odbore urológia sa zameriavame najmä na detského pacienta a riešenie fimóz u chlapcov. Výkony plastickej chirurgie ako odstraňovanie znamienok, rôznych útvarov na koži, operácie šliach na rukách patria k vyhľadávaným výkonom. Estetická chirurgia ako časť plastickej chirurgie je už neoddeliteľnou súčasťou dnešného života. Výkony ako korekcia odstávajúcich ušníc u dospelých a detí vo veku od 5 rokov, úprava horných a dolných viečok, korekcia vonkajšieho nosa, zmenšovanie či zväčšovanie prsníkov, liposukcia a pod. sú realizované pomocou najmodernejšieho materiálno-technického vybavenia, vynikajúcimi odborníkmi za bezkonkurenčné ceny.

Foto: Centrum Kramáre
Stačí prísť na konzultáciu a každý klient (pacient) sa presvedčí sám. V našom ponímaní jednodňová zdravotná starostlivosť znamená pre pacienta veľký komfort, pretože pacient ráno, v deň zákroku, príde na operáciu a podľa typu diagnózy odchádza vo večerných hodinách ten istý deň, alebo na druhý deň ráno do domáceho ošetrenia. Aby mali naši pacienti istotu, že je o nich postarané aj po operačnom zákroku, majú telefonický kontakt na nášho pohotovostného lekára, ktorý im odpovie na otázky, alebo sa dohodne na potrebnom postupe. Naše zdravotné zariadenie je rodinného typu, našimi pacientmi sú deti aj dospelí z celého Slovenska aj okolitých krajín.

Snažíme sa, aby pacient, ktorý u nás vyhľadá pomoc, bol u nás spokojný a hlavne aby nemal pocit, že sa nachádza v nemocnici. Je dôležité najmä u detských pacientov, kde prvý kontakt s dieťaťom a prvé vyšetrenie sú prvým veľkým krokom k dobrému výsledku. Príďte sa sami presvedčiť a navštívte našu kliniku ako pacient alebo ako sprievodná osoba svojho príbuzného, známeho. Prázdniny a leto sú najmä o dovolenkách, mori, horách, ale je to aj priestor na vyriešenie dlho odkladaných ťažkostí alebo problémov. U detí práve v tomto v období pristupujeme k úprave odstávajúcich ušníc, aby do nového školského roka, často aj do nového kolektívu išli už bez akýchkoľvek ťažkostí a veľa krát bez toho, aby si to niekto všimol. Preto v letných mesiacoch jún, júl a august sme znížili cenu operácii odstávajúcich ušníc.

Viac informácií nájdete na www.centrumkramare.sk alebo na telefónnom čisle:

0918 404 903, 02/20 71 02 73

Tešíme sa na vašu návštevu.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Motivujte svoje deti k budúcnosti v agrotechnike na Strednej odbornej škole agrotechnickej v Topoľčanoch Zdravotní klauni budú v akcii aj počas Vianoc

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Zdravie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.