Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. apríla 2016 PR správyZdravie od PRservis.skSITA Diskusia()

Klienti VšZP si môžu návštevu pobočky objednať online

Nová služba pre klientov VšZP – termín i čas návštevy pobočky si môžu objednať online.

BRATISLAVA 1. apríla – Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. (VšZP) v rámci skvalitňovania svojich služieb prichádza od 1.4.2016 s ďalšou novinkou pre svojich klientov. Vďaka novej službe si budú môcť vyberať online z ponúkaných dostupných termínov. Cieľom novej služby je vyjsť v ústrety klientom, ktorí uprednostňujú osobné stretnutie s klientskymi zamestnancami VšZP v presne určenom čase alebo aj mimo bežných stránkových hodín. Služba „Objednanie do pobočky VšZP online“ je dostupná v 36 kontaktných miestach v rámci celého Slovenska.

„Kto na sebe nepracuje, nemá šancu patriť k najlepším. Aj táto nová služba je ďalším dôkazom toho, že VšZP chce byť modernou, flexibilnou a klientsky orientovanou zdravotnou poisťovňou, ktorá načúva potrebám svojich klientov a snaží sa ich zohľadniť v praxi“ – hovorí generálny riaditeľ VšZP Ing. Miroslav Vaďura, MPH.

Novú službu môžu využiť poistenci pri riešení svojich záležitostí týkajúcich sa zdravotného poistenia, napríklad pri podaní prihlášky, v prípade žiadosti o E-formulár či splátkový kalendár, riešení nezrovnalostí v evidencii poistenca, ročnom zúčtovaní a pod. Online objednanie môžu využiť aj

Klienti VšZP si v uplynulých dvoch mesiacoch mali možnosť vyskúšať prevádzku novej služby v rámci pilotného projektu realizovaného v 8 pobočkách na Slovensku. Ich pozitívne reakcie naznačujú, že novú službu vnímajú ako ďalší benefit, ktorý im najväčšia zdravotná poisťovňa ponúka. V rámci skúšobnej prevádzky využilo možnosť objednať sa do pobočky online najviac klientov v pobočkách v Bratislave a v Košiciach, pričom najväčší záujem bol o termíny pred začiatkom a na konci, prípadne po skončení pracovnej doby.

Ako sa môžete objednať?
Je to jednoduché. Kliknite na www.vszp.sk a následne na odkaz „kontaktné miesta“. Vyberte si konkrétne klientske pracovisko, kliknite na ikonu „kalendár“, alebo na tlačidlo „objednanie do pobočky VšZP online“ v detaile klientskeho miesta a zarezervujte si voľný termín na osobné stretnutie s našim zamestnancom. Tým, že v rámci ponúkaných možností presnejšie definujete účel stretnutia, umožníte klientskemu pracovníkovi lepšie sa naň pripraviť.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Poisťovne apelujú, nepodceňujte preventívne prehliadky. Menej prípadov, no vo vyššom štádiu Až tretina Slovákov sa investovaniu vyhýba pre obavy zo straty úspor alebo nevedomosť. 365.invest preto prináša investíciu s garantovaným výnosom

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Zdravie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.