Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
23. septembra 2013 PR správyZdravie od PRservis.skSITA Diskusia()

Keď schudnúť, tak správne! Päť pravidiel, ktoré vás zbavia nadváhy

BRATISLAVA 23. septembra – Trápite sa s nadbytočnými kilami a stále čakáte na nejaký kúzelný prostriedok alebo pilulku, ktorá vás ich zbaví? Nič takého však skutočne neexistuje. Môžeme vám poradiť účinnú diétu a niekoľko dôležitých pravidiel, ktoré vám v priebehu boja s nadváhou pomôžu.

Buďte rozhodnutá

Najdôležitejším bodom je vlastné rozhodnutie, že schudnúť skutočne chcete a urobíte pre to maximum. Musí vychádzať priamo z vás a z pocitu, že chudnete predovšetkým sama pre seba. Preto, aby ste sa cítili dobre. Nerobíte to pre nikoho iného.

Zvoľte si vhodný spôsob

Niekomu už od začiatku vyhovuje radikálna úprava jedálnička a zaradenie náročnej športovej aktivity, iného to skôr vydesí. Pokiaľ patríte do tej druhej skupiny, vyskúšajte proteínovú diétu, ktorá vás k vyváženému jedálničku a pravidelnej pohybovej aktivite postupne dovedie.

Jedzte pravidelne

V priebehu diétneho režimu proteínovej diéty jete 5-krát denne špeciálne proteínové jedlá, ktoré obsahujú kvalitné bielkoviny a veľmi málo cukrov aj tukov. Tým sa docielia zmeny metabolizmu a vaše telo začne úplne prirodzene spaľovať uložené tuky, ktorých sa treba zbaviť. Účinným a overeným príkladom proteínovej diéty je KetoDiet.

Dodržujte pitný režim

Veľmi dôležitým pravidlom v priebehu chudnutia je dostatočný príjem tekutín, ktorých by mal človek cez deň vypiť približne 2 až 3 litre. Ideálna je, samozrejme, čistá voda, nesladené minerálky alebo slabé čaje. Pite pravidelne a určite nie na poslednú chvíľu, keď už cítite smäd. Vtedy má už telo skutočne nedostatok tekutín.

Majte niekoho, kto vás povzbudí

Chudnutie nie je jednoduché a človek často rýchlo stráca motiváciu a sebaistotu. Preto je dobré mať „poruke“ niekoho, kto vás povzbudí a poradí vám. Môže to byť manžel, priateľ, kamarátka… Keď však nikto taký nie je? Obráťte sa na odborníkov, v takýchto situáciách sú vám k dispozícii online a úplne ZDARMA výživoví špecialisti KetoDiet. A vy nemusíte nikam chodiť alebo niekoho hľadať.

Zaujala vás proteínová diéta? Chcete sa dozvedieť ďalšie informácie o KetoDiet ?

Príďte na www.ketodiet.sk alebo na facebook ketodietSK.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Slovákov poteší nový český prémiový ležiak Krušovice Bohém Zastavme sklerózu multiplex skôr ako ona zastaví nás

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Zdravie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.