Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
9. novembra 2012 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

KDH: Reakcia na ďalšiu lož ministra Počiatka

BRATISLAVA 9. novembra – Minister dopravy Počiatek dnes opäť klamal, keď sa odvolával na projekt. V Zmluve o dielo, ktorá bola podpísaná a je aj právne záväzná, je explicitne uvedené, že pri tomto moste má byť použitá výsuvná skruž. Potom, čo NDS dvakrát pochybila, pretože okrem zlyhania dozoru, musela odsúhlasiť aj zmenu podpornej skruže z výsuvnej na pevnú, minister Počiatek nesie plnú politickú zodpovednosť za toto zlyhanie. Najzarážajúcejšie je to, že namiesto pravdivého informovania verejnosti, minister Počiatek zavádza a kryje pochybenia NDS, čo ho úplne diskvalifikuje.

Matej Kováč
Hovorca KDH

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx;nr

K téme

Digitalizácia musí byť priorita pre novú vládu, inak zostaneme na chvoste EÚ Ak sa potvrdia uniknuté e-maily, minister Vlčan musí odstúpiť

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.