Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
15. augusta 2014 PR správyPotraviny od PRservis.skSITA Diskusia()

Kaufland podporuje predaj kvalitných slovenských produktov

BRATISLAVA 15. augusta – Spoločnosť Kaufland Slovenská republika, v.o.s získala oprávnenie na označenie a propagáciu výrobkov oprávnených používať ochrannú známku Značka kvality SK a Značka kvality SK GOLD vo svojich predajniach na Slovensku. Cieľom označovania týchto potravín je zvyšovať informovanosť a povedomie spotrebiteľov o Značke kvality SK, podporovať predaj kvalitných slovenských produktov, ale aj zjednodušiť orientáciu spotrebiteľov pri nákupe slovenských potravín v predajniach Kaufland.

Na podporovaní slovenských výrobkov označovaných Značkou kvality SK sa spoločnosť Kaufland v. o .s. dohodla pri vzájomnej spolupráci s Ministerstvom pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej republiky v rámci Národného programu podpory poľnohospodárskych produktov a potravín. Podpisom zmluvy s ministerstvom získal Kaufland súhlas označovať výrobky logom Značka kvality SK vo svojich propagačných letákoch, ale aj v rámci svojich ďalších propagačných a informačných aktivít. „Naši zákazníci sa tradične spoliehajú na vysokú kvalitu potravín, ktoré sú dostupné v našich obchodných domoch. Som rád, že sme získali možnosť prezentovať im osobitne už aj slovenské výrobky ocenené Značkou kvality SK a SK GOLD,“ povedal hovorca spoločnosti Martin

Predaj prémiových slovenských výrobkov podporí Kaufland aj ako partner spotrebiteľskej súťaže, ktorá potrvá od 15. 8. do 22. 10. 2014 a ktorú pre spotrebiteľov pripravilo Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR. Zákazníci sa do nej budú môcť zapájať lepením log Značky kvality SK z obalov zakúpených výrobkov na hracie karty, pričom každý týždeň 5 výhercov získa 100  nákupný poukaz. Hlavnou výhrou v súťaži je ročný nákup v hodnote 2500. Viac informácií o spotrebiteľskej súťaži, štatút súťaže, ako aj hracie karty sú dostupné na

Majiteľom a gestorom ochranných známok Značka kvality SK a Značka kvality SK GOLD je Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej republiky. To udeľuje značku slovenským výrobcom poľnohospodárskych produktov a potravín, ktorí spĺňajú stanovené kvalitatívne podmienky. Spotrebitelia tak majú záruku dodržania výrobcom deklarovaného technologického postupu počas celého výrobného procesu a záruku pravidelnej kontroly zo strany orgánov Štátnej veterinárnej a potravinovej správy SR, ktorá je zároveň odborným garantom udeľovania značky.

Spoločnosť Kaufland
Spoločnosť Kaufland patrí k lídrom medzi obchodnými reťazcami a v súčasnosti prevádzkuje viac ako 1 150 samoobslužných obchodných domov v Nemecku, Českej republike, Poľsku, Chorvátsku, Rumunsku, Bulharsku a na Slovensku. Obchodné domy Kaufland ponúkajú veľa rôznych značkových produktov, atraktívne privátne značky a širokú škálu regionálnych produktov. Spoločenská zodpovednosť a ochranu životného prostredia je neoddeliteľnou súčasťou korporátnej politiky Kauflandu. Projekt Zelená filiálka je jednou z najnovších aktivít spoločenskej a ekologickej zodpovednosti Kauflandu. Kaufland zároveň aktívne podporuje ochranu životného prostredia aj neustálym rozširovaním ponuky trvalo udržateľných výrobkov, ako sú napr. „Healthy Seas“ ponožky. Spoločnosť sa tiež zaviazala k ochrane morí a svetových zásob rýb.

Viac informácií na: www.kaufland.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Kaufland otvoril 72. predajňu, nachádza sa v Petržalke U nás je to naopak – kým mnohé ceny stúpajú, my ich znižujeme

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Potraviny

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.