Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
97041_kaufland_ilustracna 676x553.jpg
18. novembra 2021 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Kaufland otvoril 72. predajňu, nachádza sa v Petržalke

18.11.2021 – V poradí druhú predajňu na najväčšom bratislavskom sídlisku  otvoril maloobchodný reťazec v obchodnom centre Danubia. Od 18. novembra tak má na Slovensku celkom 72 predajní, z toho v Bratislave 9.

Veľkorysý priestor na ploche 2 994 m², 326 parkovacích miest  pre zákazníkov a moderný koncept predajne ponúkajú  možnosti pre jednoduchý nákup. Pri vstupe sa zákazník ocitá v oddelení ovocia a zeleniny, za ktorým nasleduje pekáreň. V predajni nechýba ani regál s rýchlym občerstvením a obslužné pulty s mäsom a rybami. Pri pokladniach sa nachádza infopult pre službu zákazníkom a samozrejmosťou sú samoobslužné pokladne, ktoré kupujúcim ušetria čas pri platbe za nákup. Do priestorov predajne je zakomponovaný aj automat na vrátenie zálohovaných použitých PET fliaš a plechoviek.

„Tak ako v každej predajni Kauflandu, aj v tejto ponúkame našim zákazníkom široký výber kvalitných a čerstvých výrobkov za výhodnú cenu pod jednou strechou a čo najpohodlnejší nákup. Zároveň nás teší, že sa nám darí rozširovať obchodnú sieť,“ hovorí Samuel Machajdík, hovorca spoločnosti Kaufland Slovensko.

CHRÁNIA ŽIVOTNÉ PROSTREDIE A KLÍMU

Nielen pri otváraní nových, ale aj pri prevádzke už existujúcich predajní myslí Kaufland na trvalú udržateľnosť, ohľaduplnosť k životnému prostrediu a ochranu klímy. Preto všade tam, kde je to možné, využíva najmodernejšie technológie, ktoré ich chránia.

Novootvorená predajňa je vybavená úspornými LED svietidlami. Tento typ osvetlenia ušetrí v prevádzkach až štvrtinu energie, čo celkovo predstavuje zníženie emisií CO₂ až o 3 500 ton ročne. Vykurovanie a klimatizácia predajne je riešená inštalovanými tepelnými čerpadlami a využitím odpadového tepla z technológie priemyselného chladenia.  Určite stojí za zmienku, že Kaufland  takmer vo všetkých prevádzkach využíva na vykurovanie odpadové teplo z chladiacich regálov a na chladenie ekologické chladivá s najmenším možným dopadom na životné prostredie.

Informačný servis

K téme

Kaufland finančne podporil Centrum pre deti a rodiny v Bytči Kaufland cez víkend otvoril svoj sedemnásty K Park, do Brezna prišiel aj Separ

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.