Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
21. marca 2013 PR správyPotraviny od PRservis.skSITA Diskusia()

Kaufland garantuje tovar za diskontné ceny

BRATISLAVA 21. marca – Po dlhodobom znížení cien TOP značiek zákazníkov prichádza spoločnosť Kaufland s ďalším znižovaním cien – od marca dlhodobo zlacnil ceny viac ako 2000 výrobkov.

Zákazníci odteraz nájdu v našom sortimente viac ako 2000 výrobkov s dlhodobo nízkymi cenami. Medzi zlacnenými výrobkami sú potravinové aj nepotravinové výrobky a na všetky tieto výrobky sa vzťahuje záruka diskontnej ceny. To znamená, že ak zákazník nájde v inom obchode porovnateľný výrobok dlhodobo zlacnený na nižšiu cenu ako u nás, dostane na Informáciách malý darček. Výrobky za diskontnú cenu sú majú žlté označenia, ktoré sa nachádzajú na regáloch.

Popri znížených cenách v Kauflande naďalej garantujeme každodennú čerstvosť, špičkovú kvalitu a veľký výber medzinárodných, domácich aj regionálnych výrobkov. Okrem toho zákazníkov určite potešia naše prvotriedne záruky a zákaznícky servis.

Ponuku výrobkov so zárukou diskontnej ceny budeme pravidelne uverejňovať v našich reklamných novinách, ako aj na webovej stránke www.kaufland.sk.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

25 víťazných škôl už poznáme, vďaka známemu reťazcu sa deti naučia variť Dúbravka má vďaka Kauflandu svoj K Park na skok, otvorenia sa zúčastnil aj Separ

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Potraviny

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.