Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
103336_dkv_logo_4c_300dpi 676x507.jpg
9. januára 2024 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Karta na tankovanie a nabíjanie, ktorá podporuje dobrovoľnícke a sociálne angažované organizácie

9.1.2024 – Spoločnosť DKV Mobility predstavila na Slovensku kartu bez poplatkov pre mimovládne organizácie a zároveň za ne preberá zodpovednosť za príspevok na ochranu klímy

Úspešné podnikanie a spoločenská angažovanosť idú v spoločnosti DKV Mobility, poprednej európskej B2B platforme pre platby a riešenia na cestách, ruka v ruke. Spoločnosť zavádza na Slovensku kartu DKV NGO s cieľom poskytnúť cielenú podporu združeniam, občianskym iniciatívam a mimovládnym neziskovým organizáciám v ich každodennej práci. Karta je určená na tankovanie a nabíjanie, je bez poplatkov a jej užívatelia a užívateľky zároveň prispievajú k ochrane klímy.

Cieľom DKV Mobility je stále intenzívnejšia podpora spoločenskej angažovanosti, a to predovšetkým jej produktami a službami. Karta DKV NGO je určená predovšetkým pre subjekty, pre ktoré je mobilita dôležitou súčasťou napĺňania ich poslania a ponúka prístup k približne 67 000 čerpacích staníc a zhruba 564 000 verejných nabíjacích bodov v Európe. Spoločnosť DKV Mobility zároveň preberá zodpovednosť za príspevok na ochranu klímy. Prostredníctvom partnera myclimate investuje z každého natankovaného litru s kartou DKV NGO vopred určenú sumu do projektov na podporu znižovania uhlíkovej stopy s certifikáciou Gold Standard.

Prvou neziskovou organizáciou na Slovensku, ktorá nedávno obdržala nové tankovacie karty DKV NGO, je medzinárodná humanitárna organizácia ADRA. Pôsobí v 130 krajinách a jej hlavnou náplňou je humanitárna a rozvojová pomoc. Na Slovensku bola založená pred 30 rokmi a dlhodobo pomáha seniorom v domovoch so sociálnymi službami či ľuďom v sociálnej núdzi.

O spoločnosti DKV Mobility

Spoločnosť DKV Mobility, ktorá poskytuje služby ~328 000 aktívnym zákazníkom vo viac ako 50 európskych krajinách a zamestnáva ~2 200 ľudí, je popredná európska B2B platforma pre platby a riešenia na cestách s takmer deväťdesiatročnou históriou a cieľavedomým rastom. Spoločnosť ponúka prístup k najrozsiahlejšej akceptačnej sieti v Európe, ktorá zahŕňa ~67 000 konvenčných čerpacích staníc, ~564 000 verejných a čiastočne verejných nabíjacích miest pre elektromobily a ~21 000 čerpacích staníc s alternatívnymi palivami. DKV Mobility je tiež popredným poskytovateľom riešení pre platby mýta v Európe. Zároveň ponúka služby zaisťujúce mobilitu vrátane servisu vozidiel na približne 32 000 servisných miestach alebo inovatívne digitálne riešenia. V rámci finančných služieb je DKV Mobility popredným poskytovateľom riešení pre vratky DPH. DKV Mobility vygenerovala v roku 2022 transakcie vo výške 17 miliárd EUR a tržby 621 miliónov EUR. Cieľom DKV Mobility je smerovať k efektívnej a udržateľnej budúcnosti mobility.

www.dkv-mobility.com

*Všetky údaje sú k 30. septembru 2023, ak nie je uvedené inak.

Informačný servis

K téme

Najväčším nepriateľom je láska. Historická romanca Vojvoda a kráľovná McDonald’s zvíťazil v prestížnej ankete Najzamestnávateľ 2023. Potvrdil svoje líderstvo v segmente

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.