Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
93363_img_8561 2 1 676x451.jpg
20. júla 2020 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Karnozín Extra s novou ambasádorkou – Gizkou Oňovou

20.7.2020 – Líder v oblasti predaja a distribúcie  karnozínu na Slovensku posilňuje svoju „vlajkovú loď“  – Karnozín Extra – s cieľom čo najadresnejšie osloviť konkrétne cieľové skupiny.

Karnozín je látka telu vlastná, ktorá je primárnou stavebnou látkou bunky a zároveň bunku dokáže regenerovať. Pritom sa stará tiež o to, aby bunky medzi sebou komunikovali a tak zabezpečili automatické fungovanie nášho organizmu. Látku Karnozín si každá bunka produkuje podľa potreby. Približne do dvadsiateho ôsmeho roku života telo zvláda produkovať dostatočné množstvo karnozínu. Potom však jeho hladina začne klesať, čo má za následok zníženú regeneráciu buniek.

Večne vitálnu, energickú, usmievavú i optimistickú Gizku Oňovú už odteraz môžete hľadať aj za produktom Karnozín Extra, ktorý je určený každému, kto hľadá tento „elixír mladosti“.  Rozhodla som sa že okrem pestrej stravy, pohybu a pitného režimu budem pravidelne užívať Karnozin Extra. Podporím svoj imunitný systém vďaka kráľovnej antioxidantov. Chcem žiť život bez bolestných obmedzení. Prevencia je heslo mojich mladých priateľov umelcov,  športovcov,  biznismenov,  ale aj seniorov a ja som sa k nim pridala” hovorí nestarnúca Gizka Oňová, ktorá určite pozná elixír večnej mladosti 😊 Poznáme ju ako legendu „evergrínov”, televíznu mediátorku, speváčku a muzikálovú herečku, pričom rovnako starostlivo stíha aj rolu manželky, maminy, babky v jednej osobe.

Karnozín EXTRA je revolučným prípravkom (nielen)proti starnutiu, ale zároveň prispieva k multifunkčnej ochrane našich buniek. Zaistia nový prísun vitality, energie, optimizmu a pôsobia výrazne antistresovo  –  presne tak ako naša Gizka !“ dodáva s úsmevom Štefan Pogány, CEO CarnoMedu s.r.o.

Informačný servis

K téme

Prelomová novinka v prevencii chronických degeneratívnych a onkologických ochorení na Slovenskom trhu ! Dezinfekcia rúk sa stala samozrejmosťou, nezabúdajte ani na často používané povrchy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.