Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
101566_jtb_klingerka_1280x720 676x380.jpg
4. mája 2023 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

J&T BANKA odštartovala zelenú kampaň

4.5.2023 – Banka vo svojej novej kampani rozvíja komunikačný koncept, v ktorého centre stojí klient banky. Tentoraz svoj spoločensky zodpovedný postoj vyjadruje investovaním do zeleného dlhopisu.

J&T BANKA prichádza s reklamnou kampaňou, ktorou pokračuje v komunikačnom koncepte „vyjadrenia pocty klientom banky“. Tí rokmi vyzreli a svojím zodpovedným prístupom k životu sa stávajú inšpiráciou aj pre iných.

Televízne spoty sú zamerané na tie charakteristiky klientov banky, ktoré vyjadrujú ich spoločenskú zodpovednosť a zrelý prístup k životu.

„Zvyčajne platí, že banky inšpirujú svojich klientov, ako sa správať spoločensky zodpovedne. J&T BANKA naproti tomu svojim klientom vzdáva hold za ich zrelý prístup k životu a spoločnosti. Ich zodpovednosť voči sebe, rodine a majetku prerástla v zodpovednosť voči okoliu a spoločnosti. Na takýchto klientoch sme postavili náš komunikačný koncept, ktorý sa nám darí postupne rozvíjať. Aktuálne už v tretej reklamnej kampani banky,“ hovorí Beata Hudecová, kreatívna riaditeľka agentúry MW Promotion.

Hlavným hrdinom nového spotu je klient banky, ktorý svojím rozumným investovaním s J&T BANKOU dosahuje nielen atraktívny výnos, ale tentoraz môže investovaním do zeleného dlhopisu KLINGERKA II. prispieť aj k zlepšeniu kvality života ostatných. Klingerka II. nadväzuje na úspešnú prvú etapu projektu, ktorého zavŕšením bude vznik ucelenej mestskej štvrte v širšom centre Bratislavy. Projekt, budovaný v súlade s princípmi udržateľnosti a s ohľadom na životné prostredie, prináša výhody udržateľného investovania a zodpovedného prístupu ku budúcnosti.

Ide o prvú reklamnú kampaň pod taktovkou nového riaditeľa odboru marketingu a komunikácie J&T BANKY Romana Matulíka, ktorý hovorí: „Spoločnosť ako celok, oblasť investovania nevynímajúc, sa v poslednom období viac a viac zamýšľa nad tým, do akej miery jej aktivity spĺňajú požiadavky ekologickej zodpovednosti a sociálnej ohľaduplnosti. Pomáhať planéte a spoločnosti pritom automaticky neznamená nižšiu výkonnosť pri investovaní. Preto som veľmi rád, že pod značkou J&T BANKA komunikujeme zelenú investíciu – zelený dlhopis KLINGERKA II. Investovaním doň naši klienti získajú nielen atraktívny výnos investície, no zároveň prispejú k zlepšeniu kvality života ostatných.“

Za novým TV spotom J&T BANKY stojí agentúra MW Promotion a produkčná spoločnosť Revers Films. Spot je súčasťou aktuálnej kampane prebiehajúcej v online priestore, printoch a na OOH médiách.

Vizitka kampane:

Creative director: Beata Hudecová
Art director: Michal Klobušický
Copywriter: Beata Hudecová
Strategy director: Martin Marko
Account manager: Mira Čechová
Digital: Patrik Serbin
Režisér: Max Turek
Hudba: Oliver Fillner
Produkcia: Revers – Adam Noška

Informačný servis

K téme

S VÚB bankou máte investovanie vo vrecku Valko Gáliková z 365.bank: Aj šetrenie v malom môže zlepšiť psychickú nepohodu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.