Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
18. októbra 2012 PR správyŠport od PRservis.skSITA Diskusia()

JOKER priniesol hráčovi šťastie, vyhral 114 000 eur

BRATISLAVA 18. októbra – Zaujímavú jokerovú výhru si bude môcť po stredajšom žrebovaní pripísať na svoje konto hráč, ktorý uzatvoril stávku v Trnavskom kraji. „Šťastlivec vyhral 114 152,23 eura vďaka doplnkovej hre JOKER. Tú si zvolil pri uzatváraní stávky v hre LOTO. Samotná lotová stávka bola uzatvorená na tri náhodné tipy a na tri žrebovania. Hráčov vklad do hry LOTO bol 6,30 eura a 1,05 eur do doplnkovej hry JOKER na tri žrebovania. Za celú stávku teda zaplatil 7,35 eura,“ informoval hovorca spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. Rastislav Čépe.

Hovorca ďalej uviedol, že ide o 14. tohtoročný jackpot, ktorý padol v hre JOKER. „Zároveň možno uviesť, že je to tretia najvyššia tohtoročná výhra v doplnkovej hre. V rebríčku jokerových výhier kraľuje jackpot vo výške 203 709 eur, ktorý padol 5. februára. Na druhom mieste je výhra z 29. júla s hodnotou 156 343 eur,“ pripomenul Čépe.

JOKER je doplnková hra k číselným lotériám LOTO a LOTO 5 z 35. Je to stávka na šesťčíslie uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vytvorí generátor náhodných čísel. Výhra v hre JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované čísla šesťčíslia hry JOKER zhodujú presne na príslušných pozíciách s číslami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno“.

Výsledky stredajšieho žrebovania pravdepodobne potešili aj hráča, ktorý uzatvoril stávku v hre LOTO 5 z 35 v Nitrianskom kraji. „Na svoj účet si bude môcť pripísať príjemných 6 815,27 eura,“ uviedol hovorca. Dodal, že tento víťaz uzatvoril stávku na šesť vlastných tipov a na dve žrebovania. Za stávku zaplatil 3,60 eura. „Je to v poradí už 23. tohtoročný jackpot, ktorý padol v hre LOTO 5 z 35,“ informoval Čépe.

Od 16. mája 2012 sa päť výherných čísel pre „malé loto“ žrebuje dvakrát do týždňa – v stredu a
v nedeľu. Hra LOTO 5 z 35 patrí medzi číselné lotérie s malým základným vkladom na jednu stávku, hodnota jedného tipu je 0,30 eura. Za plný šesťtipový tiket na jedno žrebovanie hry LOTO 5 z 35 s doplnkovou hrou JOKER za 0,35 eura zaplatí hráč len 2,15 eura.

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. prijíma stávky na číselné lotérie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10 a EUROMILIÓNY okrem štandardných zberných miest aj prostredníctvom internetu cez stránku www.tipos.sk, ako aj prostredníctvom SMS správ zaslaním bezplatnej prázdnej SMS správy na číslo 3333.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Tipos v čase Vianoc obmedzí prevádzku lotérií a internetovej herne Trúfne si na neuveriteľnú výhru ďalší Slovák? V hre je až 90 mil. EUR!

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Šport

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.