Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
30. januára 2017 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

JOJ: Skylink dnes spustil vysielanie programu JOJ Cinema +1 HD

BRATISLAVA 30. januára – JOJ Cinema +1 HD dnes pribudla k programom s časovým posunom v ponuke Skylinku

Skylink dnes spustil vysielanie programu JOJ Cinema +1 HD. Filmová stanica je už druhým programom z portfólia JOJ Group, ktorý operátor ponúka ako satelitnú inováciu s časovým posunom.

Dnes, v pondelok 30. januára, spustila spoločnosť M7 Group, prevádzkovateľ česko-slovenskej satelitnej platformy Skylink, vysielanie programu JOJ Cinema +1 HD – ide už o druhú stanicu z portfólia JOJ Group, ktorú operátor poskytuje s časovým posunom jednej hodiny. Skylink zaviedol túto inováciu satelitného televízneho vysielania na slovenskom trhu už v decembri 2016, keď spustil vysielanie JOJ +1 HD. Program filmovej stanice JOJ Cinema +1 HD je súčasťou predplateného balíčka Smart a vyšších.

„Tešíme sa, že si služba poskytovania programu s časovým posunom našla svojich divákov a v krátkom čase tak k JOJ +1 HD pribudla aj naša filmová stanica JOJ Cinema +1 HD,“ hovorí Mojmír Mlčoch, finančný riaditeľ JOJ Group

V regióne strednej a východnej Európy ide o novinku, na západných trhoch je toto riešenie už zaužívané. Pre český trh Skylink rovnakým spôsobom ponúka kanál Prima +1 HD, teda obsah stanice Prima HD s hodinovým posunom.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

nr

K téme

Modrého anjela za najlepší hraný film 30. ročníka MFF Art Film získala emotívna sudánska dráma Zbohom, Júlia MFF Art Film bude aj ďalších 10 rokov v Košiciach

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.