Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
6. mája 2016 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

JOJ: JOJka je už piatykrát najobľúbenejšou televíziou na trhu!

BRATISLAVA 6. mája – V ankete Telkáč roka 2015 vyhrala televízia JOJ v piatich kategóriách z jedenástich nominovaných, pričom sa už piaty raz po sebe stala „televíziou roka“. V internetovej ankete, ktorú každoročne vyhlasuje spoločnosť Zoznam.sk, čitatelia a diváci znova potvrdili, že zo spravodajských relácií slovenských televízií najviac preferujú Noviny TV JOJ. Najobľúbenejším hercom uplynulého roka sa stal Ján Koleník, ktorého diváci majú možnosť sledovať v seriáli ZOO a v kategórii herečka zvíťazila Zuzana Šebová, ktorá tiež účinkuje v jojkárskej ZOO či v zábavnej show Inkognito. Diváci tiež rozhodli, že spomedzi moderátorov si prvenstvo zaslúži Vilo Rozboril, ktorý na JOJke moderuje reláciu V siedmom nebi.
Telkáč roka 2015
Najobľúbenejší telkáč: Televízia JOJ
Najobľúbenejšia spravodajská relácia: Noviny TV JOJ
Najobľúbenejší herec: Ján Koleník
Najobľúbenejšia herečka: Zuzana Šebová
Najobľúbenejší moderátor: Vilo Rozboril

„Všetkým divákom ďakujeme za každý hlas v ankete. Veľmi ma teší každé jedno ocenenie, najviac však to, že si nás už piaty rok po sebe diváci zvolili za ich najobľúbenejšiu televíziu. Je to pre nás pozitívna spätná väzba. Moja vďaka patrí aj všetkým zamestnancom televízie JOJ a ľudom, ktorí sa na produkcii a vysielaní jej programov podieľajú, hovorí Marcel Grega, generálny riaditeľ JOJ Group.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;nr

K téme

Sergej Loznica si v Košiciach prevezme Zlatú kameru V Medzinárodnej súťaži krátkych filmov MFF Art Film uvedie 36 titulov z rôznych kútov sveta

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.