Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
13. októbra 2017 Nezaradené od PRservis.skSITA Diskusia()

JOJ: Inkognito včera dosiahlo svoj polročný rekord

BRATISLAVA 13. októbra – JOJ Group včera ako líder trhu v prime time dosiahla 13,2 % sledovanosť a 30,1 % podiel v rámci univerzálnej cieľovej skupiny. Samotná stanica JOJ zaznamenala v hlavnom vysielacom čase 10,4 % rating a 23,7 % share v CS 12+.

Najsledovanejšou reláciou dňa z ponuky všetkých slovenských televízií bolo vo štvrtok Inkognito, ktoré navyše dosiahlo svoj polročný rekord v obchodne relevantnej cieľovej skupine s 9,1 % sledovanosťou a 24,0 % podielom. Celkovo si včera zábavnú show na JOJke nenechalo ujsť 548-tisíc divákov, ktorí zaznamenali 11,7 % rating a 24,8 % share v CS 12+. Inkognito bolo trhovou jednotkou v čase svojho vysielania v oboch cieľovkách a najsilnejšou skupinou publika boli ženy
vo veku 45 až 54 rokov, ktoré dosiahli excelentnú, až 18,5 % sledovanosť.

Glosátorská relácia Sedem včera takisto zaznamenala vyššiu sledovanosť ako minulý týždeň, v CS 12+ si vyslúžila 6,9 % rating a 20,6 % share. Diváci sa s JOJkou zabávali aj ďalej, keď si po Inkognite a Sedem pozreli aj druhú epizódu stand-up comedy show Silné reči – show oproti prvej premiére minulý týždeň vzrástla a pripísala si na konto prvenstvo v rámci mladšieho publika – konkrétne s 18,5 % podielom na trhu v CS 12-54. Najvyššiu sledovanosť zaznamenali Silné reči u žien v CS 35-44 so 4,6 % ratingom.

Dáta sú analyzované v meraní LIVE + VOSDAL (Viewing On Same Day As Life) – analýza živého vysielania spojená s oneskorenou sledovanosťou prehranou v ten istý deň ako živé vysielanie. Dáta sú od 1. 1. 2017 analyzované s pridaním HOSTÍ. Hodnoty sledovanosti sú uvedené za cieľové skupiny 12+ a 12-54.
Zdroj dát: PMT Slovakia; PR JOJ Group

K téme

Za 20 rokov zrealizovali zdravotní klauni na Slovensku vyše 32 000 klauniád KOMUNÁLNA poisťovňa si 30. výročie pripomína kampaňou aj TV spotom „Časy sa menia, riziká zostávajú.“

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Nezaradené

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.