Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
19. mája 2015 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

JOJ: Inkognito odštartovalo s úspechom

BRATISLAVA 19. mája – Televízia JOJ sa v máji rozhodla spestriť svoj prime time o mimoriadne obľúbenú zábavnú show Inkognito, ktorá má na obrazovkách slovenských divákov dlhú a úspešnú históriu. Vlado Voštinár si včera po rokoch zopakoval úlohu moderátora, ktorý bude najbližšie pondelky hostiť osobnosti vystupujúce v roli hádačov povolaní. Účinkovanie v premiérovej časti Inkognita si užili obľúbení herci Michal Hudák, Zuzana Šebová, Zdena Studenková a Jozef Vajda, v úlohe tajného hosťa symbolicky vystúpil Milan Kňažko ako bývalý generálny riaditeľ televízie JOJ, ktorý bol šéfom JOJky v čase, keď Inkognito hviezdilo na obrazovkách prvýkrát.
Diváci si premiéru zábavnej show včera nenechali ujsť, Inkognito sa stalo druhou najsledovanejšou reláciou dňa na slovenskom trhu s 8,0 % ratingom a 24,0 % share (CS 12-54). Celkovo si show pozrelo až 450-tisíc divákov starších ako 12 rokov. Najpočetnejšou cieľovou skupinou boli ženy vo veku 45 až 54 rokov, ktoré dosiahli vynikajúcu 12,6 % sledovanosť. Diváčky v CS 35-44 zaznamenali 9,9 % rating, muži v CS 45-54 sledovanosť 9,7 %.
Pre nové Inkognito sú včerajšie výsledky sledovanosti nadpriemerným úspechom, keďže v minulosti dosiahla show v CS 12-54 priemerne rating 7,3 % a share 21,1 % (priemer všetkých odvysielaných premiérových epizód v rokoch 2004 až 2007). V univerzálnej skupine divákov mala kedysi show výkon v priemere na úrovni 21,7 % Shr a 8,9 % Rtg, včera návrat Inkognita dosiahol až 9,6 % sledovanosť a 22,7 % podiel na trhu (CS 12+).

Hodnoty sledovanosti sú uvedené za cieľové skupiny 12+ a 12-54.
Zdroj dát: PMT Slovakia
PR JOJ Group

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;mt

K téme

Towercom ponúka v rámci terestriálneho vysielania programy JOJ Group vrátane JOJ Šport Krásne finalistky Miss Slovensko 2021 čaká o necelý mesiac finále. ,,Je to skvelý tím,“ hovorí riaditeľ Michael Kováčik

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.