Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
25. júla 2013 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

JOJ Group: Stanica PLUS dosiahla rekord v sledovanosti

BRATISLAVA 25. júla – Rekordnú sledovanosť včera dosiahla stanica PLUS, keď mala najvyšší stredajší celodenný podiel v doterajšej histórii a to 7,2%. S výrazným odstupom tak predstihla verejnoprávnu Jednotku RTVS aj stanicu Doma. PLUSke sa darilo aj v prime time, kde dosiahla podiel 6,8% a rovnako tak bola treťou najsledovanejšou stanicou na trhu.
Najsledovanejšou reláciou na PLUS-ke bol v stredu seriál Kosti, ktorý dosiahol podiely 8,0% a 12,6% a zaradil sa medzi najsledovanejšie nespravodajské programy dňa spomedzi ponuky všetkých televízií. Darilo sa aj nasledujúcemu seriálu Mafstory, ktorý dosiahol podiely 12,1% a 13,4% a v sledovanosti dokonca atakoval pozíciu dvojky na trhu hneď za ponukou v tej dobe trhového lídra TV JOJ.
PLUS-ke sa darí dlhodobo. Počas leta patria k najsledovanejším reláciám aj pôvodné seriály Kutyil s.r.o. po 17.00 hod. (včera 6,9%) a Profesionáli po 19.00 hod. (včera 5,4%). Veľmi silné je predpoludnie s kultovými animovanými seriálmi Simpsonovci a Futurama, ktoré obsadzujú približne 10% trhu, pričom u mladých mužov do 24 rokov atakujú pozície jednotky na trhu s podielmi okolo 30%.

PR JOJ Group

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ig;bl

K téme

KOMUNÁLNA poisťovňa si 30. výročie pripomína kampaňou aj TV spotom „Časy sa menia, riziká zostávajú.“ Najlepším hraným filmom 29. ročníka MFF Art Film Fest sa stala snímka Dalva, najlepším krátkym filmom 48 hodín

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.