Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
13. apríla 2015 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

JOJ Group bola v sobotu lídrom trhu v prime time

BRATISLAVA 13. apríla – Druhý aprílový víkend bol pre televíziu JOJ mimoriadne úspešný. Najsledovanejším programom soboty sa pre reklamne dôležité publikum stala filmová premiéra na JOJke, v nedeľu zasa Tanec snov porazil konkurenciu v univerzálnej cieľovej skupine divákov. TV JOJ včera navyše dosiahla tohtoročný rekord vo svojich celodenných výkonoch.
JOJ Group bola v sobotu lídrom trhu v hlavnom vysielacom čase v rámci komerčnej cieľovej skupiny 12-54 (28,23 % Shr a 8,591 % Rtg), pre mužskú časť mladšieho publika bola trhovou jednotkou celodenne, aj v prime time (27,1 % Shr a 7,7 % Rtg). Až 11,0 % rating dosiahli v sobotu večer muži vo veku 45-54 rokov.
Zásluhu na skvelých sobotných výkonoch JOJky mala televízna premiéra španielsko-amerického katastrofického trileru Nič nás nerozdelí (The Impossible), ktorá sa stala najsledovanejším programom dňa v CS 12-54 (26,3 % Shr a 8,8 % Rtg). Silný príbeh filmu, založený na skutočnej udalosti o ničivom tsunami v Indickom oceáne, si nenechalo ujsť až 12,8 % diváčok vo veku 45-54 rokov. Druhou ratingovo najsilnejšou skupinou boli ženy v produktívnom veku (CS 35-44) s 12,1 % sledovanosťou. Mužskej časti publika dominovali diváci v rovnakom veku s 10,0 % ratingom.
V nedeľu sa JOJ Group stala jednoznačným celodenným aj prime time lídrom pre univerzálne publikum, pričom v hlavnom vysielacom čase zaznamenala vynikajúcu až 12,8 % sledovanosť a nadpriemerný trhový podiel 29,4 %. V celodennom meradle dosiahla TV JOJ v nedeľu 12. apríla vo svojom výkone tohtoročný rekord s výborným 19,5 % podielom na trhu.
Show Tanec snov sa včera stala najsledovanejším nespravodajským programom dňa, keď si ho v univerzálnej cieľovej skupine pozrelo až 543-tisíc divákov s vynikajúcou 11,6 % sledovanosťou a doteraz najlepším trhovým podielom (30,5 % Shr v CS 12+). Šieste pokračovanie tanečnej show a jej špeciálneho hosťa – hudobnú legendu Karla Gotta – si nenechalo ujsť až 14,9 % diváčok starších ako 12 rokov so skvelým 36,4 % podielom na trhu. Ženy vo veku 45-54 rokov dosiahli takisto vynikajúcu sledovanosť 13,8 %.
Rovnako skvelý rating ako Tanec snov dosiahli v nedeľu večer v univerzálnej cieľovej skupine divákov aj Noviny TV JOJ (11,6 % Rtg a 27,9 % Shr). Ešte lepšiu sledovanosť – až 12,0 % – zaznamenalo Najlepšie počasie. Šport si v CS 12+ vyslúžil výborný 11,3 % rating, v obchodnej cieľovke bol lídrom trhu v čase svojho vysielania.
Svoju konkurenciu porazila včera televízia JOJ aj v access prime s reláciou Nové bývanie, ktorá bola lídrom trhu v čase svojho vysielania a zároveň dosiahla svoj doteraz najlepší výkon tohtoročnej sezóny v CS 12+ (20,1 % Shr).

Hodnoty sledovanosti sú uvedené za cieľové skupiny 12+ a 12-54.
Zdroj dát: PMT Slovakia
PR JOJ Group

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;bl

K téme

Towercom ponúka v rámci terestriálneho vysielania programy JOJ Group vrátane JOJ Šport Krásne finalistky Miss Slovensko 2021 čaká o necelý mesiac finále. ,,Je to skvelý tím,“ hovorí riaditeľ Michael Kováčik

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.