Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
20. júna 2016 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

JOJ Cinema pribudne do ponuky operátora UPC

BRATISLAVA 20. júna – V piatok 1. júla pribudne JOJ Cinema – siedma stanica televíznej skupiny JOJ – do portfólia spoločnosti UPC, najväčšieho poskytovateľa platených televíznych služieb na slovenskom i českom trhu. JOJ Cinema bude v HD kvalite zaradená do základného programového balíčka UPC, t.z. do zoznamu staníc vysielaných vo všetkých programových ponukách digitálnej televízie spoločnosti UPC.
„JOJ Cinema HD spustíme pre našich 360 000 televíznych zákazníkov, a to bez reklám a s možnosťou sedemdňového spätného zhliadnutia. Navyše od jesene zaradíme do TV archívu približne stovku titulov z jej produkcie,“ hovorí Jan Kohout, marketingový riaditeľ UPC.
„Program JOJ Cinema sa teší veľkej popularite divákov. Na našom území je najsledovanejšou platenou filmovou stanicou, čo nás len utvrdzuje v tom, že ide o divácky veľmi atraktívny projekt. Teraz už môžeme filmovým fanúšikom ponúknuť stanicu JOJ Cinema – predovšetkým kvalitný výber filmov a reklamou nerušené zážitky počas sledovania – aj prostredníctvom najväčšieho káblového operátora na českom a slovenskom trhu,“ zdôrazňuje hlavné benefity pre divákov Marcel Grega, generálny riaditeľ JOJ Group.
„Sme radi, že sa nám podarilo naviazať spoluprácu s najväčším káblovým operátorom na českom trhu. Veríme, že u filmových fanúšikov a predplatiteľov digitálnej káblovej ponuky UPC bude mať táto stanica rovnaký úspech, aký zaznamenávame aj u iných operátorov v oboch krajinách,“ hovorí Erika Luzsicza, konateľka spoločnosti AXOCOM, ktorá pre JOJ Group exkluzívne distribuuje televíziu JOJ Cinema v Českej republike i na Slovensku.
Filmová stanica JOJ Cinema odštartovala svoje vysielanie v polovici júna 2015 ako televízia pre český a slovenský trh. Dnešným dňom je dostupná v ponuke operátorov Skylink, Slovak Telekom, Digi Slovakia, Towercom, Slovanet, Orange Slovensko, ANTIK Telecom, CentroNet, O2 Czech Republic, T-Mobile Czech Republic a ďalší. Z merania sledovanosti u vybraných IPTV operátorov vyplýva, že JOJ Cinema poráža aj dlhodobo etablované filmové stanice v Česku či na Slovensku.

Viac o JOJ Cinema:

* Filmový kanál pre všetkých fanúšikov kinematografie, aj pre celé rodiny
* Najnovšie kinohity a exkluzívny česko-slovenské televízne premiéry
* Globálne najúspešnejšej filmové akvizície všetkých žánrov
* Filmy neprerušované reklamou, v HD kvalite i s DUO režimom

Filmová televízia JOJ Cinema prináša bohatý program pre všetkých fanúšikov kinematografie, aj pre celé rodiny. Stanica divákom ponúka exkluzívne slovenské
a české televízne premiéry filmov a desiatky známych a celosvetovo úspešných kinohity. Akvizície všetkých žánrov – akčné, komediálny, krimi, dramatické, hororové, muzikálové či životopisné – vysiela JOJ Cinema 24 hodín denne, v natívnom HD alebo SD rozlíšení, s dabingom, ale aj vo zvukovom režime DUO. Ide o platenú stanicu, ktorej najväčším benefitom pre divákov je, že filmy nie sú prerušované reklamou.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;bl

K téme

Miloslav Luther ďalším laureátom Zlatej kamery na MFF Art Film 2024 Cristi Puiu si na MFF Art Film 2024 prevezme Zlatú kameru

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.