Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
102584_novy projekt 12 676x444.jpg
27. septembra 2023 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Jeseň v avione prinesie súťaže aj obľúbený swap detských vecí

27.9.2023 – Koniec septembra v Avione prinesie okrem výhodných jesenných nákupov aj obľúbený Swap – výmenu detského oblečenia, knižiek aj hračiek. Okrem toho v centre prebieha zaujímavý dlhodobý vernostný program pre návštevníkov všetkých detských atrakcií.

„Jeseň plnú zaujímavých podujatí v Avione odštartuje už 30. septembra 2023 obľúbený Swap detských vecí, ktorý organizujeme pravidelne už jeden rok. Teší nás, že Swap v Avione si hneď od začiatku získal stovky fanúšikov a pravidelne ho navštevujú rodiny s detičkami. Práve jeseň je ideálny čas na upratovanie skríň a posunutie nepotrebných vecí do rúk, ktoré ich rady využijú,“ hovorí Petra Vojtasová, marketingová manažérka Avionu v Bratislave.

Čoraz obľúbenejší Swap detských vecí v Avione bude prebiehať v sobotu 30. septembra 2023 od 10.00 do 18.00 hod. na 1. poschodí v Komunitnom centre nad predajňou Office Shoes. Swap je určený na veci pre deti od 0 do 10 rokov.

Súčasťou podujatia bude opäť workshop zadarmo – tentoraz sa návštevníci môžu naučiť vyrábať prírodný balzam na pery.

Ako bonus Avion pre rodičov pripravil aj zaujímavý dlhodobý vernostný program. Stačí zbierať pečiatky za každú návštevu detských atrakcií v Avione ako Vláčik Lucinka, Klzisko, Buppi či IKEA detský kútik Småland. Za každých 5, 10 alebo 15 nálepiek získavajú rodičia okamžite odmenu v Infostánku v Avione.

Informačný servis

K téme

Dajte šancu svojim pľúcam! Rozpoznajte včas príznaky pľúcnej fibrózy Kozmon, Lechan, Procházka aj Manga. 4 autori a 4 čerstvé novinky

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.