Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
96671_titulna shutterstock 676x404.jpg
30. septembra 2021 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Jazdíte autom? Na týchto miestach očakávajte zhoršenú premávku!

30.9.2021 – Na 53 miestach na Slovensku sa do 3. októbra očakáva zhoršená dopravná situácia.

Do 3. októbra sa očakáva vytváranie kolón na týchto miestach po celom území republiky a v niektorých mestách aj na viacerých úsekoch. Premávka sa bude spomaľovať z dôvodu vjazdu vodičov na zaplnené parkoviská a následného hľadania miesta na zaparkovanie a tiež z dôvodu vychádzania spokojných nakupujúcich z parkoviska. V týchto miestach sa tiež očakáva zvýšený počet chodcov a kolobežkárov, preto prosíme účastníkov cestnej premávky o zvýšenú opatrnosť.

Dôvodom očakávaných obmedzení je nulové navýšenie splátok na už aj tak výhodné ceny v PLANEO Elektro. Tisícky nakupujúcich využívajú akciu na nákup nových spotrebičov a elektroniky v cenovo vyšších triedach, ktoré sú teraz vďaka tejto akcii dostupné pre každého a s použitím PLANEO karty si zároveň zbierajú peniaze na ďalší nákup.  Mnohí z nich nečakajú až do decembra a už teraz nakupujú darčeky na Vianoce. Nenechajte si túto možnosť ujsť ani vy – stačí do 3. októbra zájsť do niektorej z 53 predajní po celom Slovensku, alebo kliknúť na planeo.sk.

Zistite viac o akcii PLANEO Elektro: 0 % navýšenie pri nákupe na splátky

Informačný servis

K téme

Na cestách sa zvyšuje riziko stretu auta so zverou, škody bývajú vysoké ŠKODA prekvapila vodičov. Ukázala, ako jazdiť za tretinu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.