Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
13. septembra 2012 PR správyŠport od PRservis.skSITA Diskusia()

Jackpot z hry LOTO 5 z 35 si rozdelia dvaja hráči

BRATISLAVA 13. septembra – V stredajšom žrebovaní číselnej lotériovej hry LOTO 5 z 35 padol v poradí už 19. tohtoročný jackpot. Jeho výška bola 75 985,80 eura a rozdelia si ho dvaja hráči. „Obaja hráči uzatvorili svoje stávky v hre LOTO 5 z 35 v Žilinskom kraji. Jackpot si rozdelia na polovicu, každý si bude môcť pripísať na svoj účet 37 992,90 eura,“ informoval hovorca spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. Rastislav Čépe. Podľa neho sa opäť potvrdilo že LOTO 5 z 35 je číselná lotéria s najvyššou šancou na získanie hlavnej výhry. Ako ďalej uviedol, podobná situácia nastala tento rok aj 3. júna. „Vtedy si dvaja hráči rozdelili jackpot vo výške 21 431,18 eura,“ pripomenul.

Obe víťazné stávky boli uzatvorené v stredu na jedno žrebovanie. „Obaja hráči si podali plné tikety s vlastnými tipmi a zvolili si aj doplnkovú hru JOKER. Každý zaplatil za stávku 2,15 eura. Pre zaujímavosť možno ďalej uviesť, že obaja hráči vyhrali aj po jednej výhre v treťom poradí s hodnotou 3,30 eura,“ povedal hovorca. V Žilinskom kraji bola uzatvorená aj stávka, na ktorú pripadla výhra v prvom poradí v doplnkovej hre JOKER.

„Úspešný hráč mal uzatvorenú stávku v hre LOTO za vklad 3,50 eura na dve žrebovania s dvoma náhodnými tipmi a s doplnkovou hrou JOKER. Práve JOKER mu priniesol šťastie a vyhral 112 494,86 eura,“ informoval Čépe. Dodal, že ide o 13. tohtoročný jackpot, ktorý padol v doplnkovej hre. „Zároveň ide o tretí najvyšší jokerový jackpot, aký padol v tomto roku,“ uviedol.

Od 16. mája 2012 sa päť výherných čísel pre „malé loto“ žrebuje dvakrát do týždňa – v stredu a v nedeľu. K hre LOTO 5 z 35 pribudla aj doplnková hra JOKER, spoločná aj pre hru LOTO. Hra LOTO 5 z 35 patrí medzi číselné lotérie s malým základným vkladom na jednu stávku, hodnota jedného tipu je 0,30 eura. Plný šesťtipový tiket na jedno žrebovanie hry LOTO 5 z 35 s doplnkovou hrou JOKER za 0,35 eura vyjde hráča len na 2,15 eura.

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. prijíma stávky na číselné lotérie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10 a EUROMILIÓNY okrem štandardných zberných miest aj prostredníctvom internetu cez stránku www.tipos.sk, ako aj prostredníctvom SMS správ zaslaním bezplatnej prázdnej SMS správy na číslo 3333.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Slováci sa môžu tešiť! Prichádza revolučná lotéria Ak nepadne 120-miliónový Eurojackpot v piatok, napätie v hre sa bude stupňovať. Aký bude ďalší postup?

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Šport

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.