Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
15. októbra 2012 PR správyŠport od PRservis.skSITA Diskusia()

Jackpot z hry LOTO 5 z 35 potešil dvoch hráčov

BRATISLAVA 15. októbra – Jackpot v hre LOTO 5 z 35 opäť potešil dvoch hráčov. Tentoraz si rozdelia 66 024,96 eura. „LOTO 5 z 35 má po nedeľnom žrebovaní dvoch víťazov. Obaja uzatvorili svoje stávky v sobotu, v Košickom kraji, na jedno žrebovanie. Prvý z dvojice uzatvoril jednotipovú náhodnú stávku s doplnkovou hrou JOKER. Jeho vklad do hry bol 0,65 eura. Druhý si podal dvojtipovú stávku, tiež na náhodný výber čísel. Zaplatil za ňu 0,60 eura. Každý z hráčov si na svoj účet bude môcť pripísať príjemných 33 012,48 eura,“ informoval hovorca spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. Rastislav Čépe.

Pravdepodobnosť výhry v prvom poradí v hre LOTO 5 z 35 je približne 1 : 324 000. V „malom lote“ padlo tento rok zatiaľ 22 jackpotov. Z toho v troch prípadoch si výhru v prvom poradí rozdelili dvaja hráči a v jednom prípade dokonca traja. Takáto situácia nastala 19. septembra. „Napriek tomu, že LOTO 5 z 35 je číselná lotéria s najvyššou šancou na získanie hlavnej výhry, tri výhry v prvom poradí nie sú ani v tejto hre častým javom. Predtým došlo k takejto udalosti v novembri 2007,“ pripomenul Čépe.

Od 16. mája 2012 sa päť výherných čísel pre „malé loto“ žrebuje dvakrát do týždňa – v stredu a v nedeľu. K hre LOTO 5 z 35 zároveň pribudla doplnková hra JOKER, spoločná aj pre hru LOTO. Hra LOTO 5 z 35 patrí medzi číselné lotérie s malým základným vkladom na jednu stávku, hodnota jedného tipu je 0,30 eura. Za plný šesťtipový tiket na jedno žrebovanie hry LOTO 5 z 35 s doplnkovou hrou JOKER za 0,35 eura zaplatí hráč len 2,15 eura.

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. prijíma stávky na číselné lotérie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10 a EUROMILIÓNY okrem štandardných zberných miest aj prostredníctvom internetu cez stránku www.tipos.sk, ako aj prostredníctvom SMS správ zaslaním bezplatnej prázdnej SMS správy na číslo 3333.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Slováci sa môžu tešiť! Prichádza revolučná lotéria Ak nepadne 120-miliónový Eurojackpot v piatok, napätie v hre sa bude stupňovať. Aký bude ďalší postup?

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Šport

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.