Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
17. decembra 2012 PR správyŠport od PRservis.skSITA Diskusia()

Jackpot v hre LOTO 5 z 35 potešil ďalšieho hráča

BRATISLAVA 17. decembra – Hra LOTO 5 z 35 urobila radosť ďalšiemu hráčovi. „V nedeľnom žrebovaní hry LOTO 5 z 35 padol už 27. tohtoročný jackpot. Tentoraz si víťazný hráč bude môcť pripísať na svoj účet 35 087,40 eura,“ informoval hovorca spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. Rastislav Čépe. Dodal, že šťastný hráč uzatvoril stávku v Žilinskom kraji.

Ako ďalej hovorca uviedol, víťazný hráč uzatvoril stávku v hre LOTO 5 z 35 na jedno žrebovanie. „Stavil na šesť náhodných tipov a priplatil si aj doplnkovú hru JOKER. Za stávku zaplatil 2,15 eura,“ povedal.

„LOTO 5 z 35 je číselná lotéria s najvyššou šancou na získanie hlavnej výhry. Pravdepodobnosť výhry v prvom poradí v hre LOTO 5 z 35 je približne 1 : 324 000,“ dodal Čépe. V tomto roku doteraz padlo v „malom lote“ osem jackpotov v hodnote vyššej ako 30 tisíc eur. „Najvyšší tohtoročný jackpot v hre LOTO 5 z 35 padol vo februári a mal hodnotu 118 581 eur. Ide zároveň o historicky najvyššiu výhru v tejto hre,“ pripomenul hovorca spoločnosti TIPOS.

Od 16. mája 2012 sa päť výherných čísel pre „malé loto“ žrebuje dvakrát za týždeň – v stredu a v nedeľu. K hre LOTO 5 z 35 zároveň pribudla doplnková hra JOKER, spoločná aj pre hru LOTO. Hra LOTO 5 z 35 patrí medzi číselné lotérie s malým základným vkladom na jednu stávku, hodnota jedného tipu je 0,30 eura. Za plný šesťtipový tiket na jedno žrebovanie hry LOTO 5 z 35 s doplnkovou hrou JOKER za 0,35 eura zaplatí hráč len 2,15 eura.

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. prijíma stávky na číselné lotérie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10 a EUROMILIÓNY okrem štandardných zberných miest aj prostredníctvom internetu cez stránku www.tipos.sk, ako aj prostredníctvom SMS správ zaslaním bezplatnej prázdnej SMS správy na číslo 3333.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Slováci sa môžu tešiť! Prichádza revolučná lotéria Ak nepadne 120-miliónový Eurojackpot v piatok, napätie v hre sa bude stupňovať. Aký bude ďalší postup?

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Šport

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.