Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. augusta 2013 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

IVRA: Štát oberá pracujúcich na poistných fondoch

BRATISLAVA 1. augusta – Dňa 2. augusta 2013 sa o 10. hod. vo veľkej zasadačke Domu novinárov, Župné námestie 7 v Bratislave uskutoční tlačová beseda Inštitútu pre výskum sociálno – ekonomických rizík a alternatív (IVRA) k problematike poistného systému na Slovensku po zavedení II. dôchodkového piliera.
Inštitút pre výskum sociálno – ekonomických rizík a alternatív pripravil analýzu hospodárenia jednotlivých poistných fondov v rámci Sociálnej poisťovne. Po zavedení II. dôchodkového piliera používa štát prebytkové poistné fondy na úhradu vysoko deficitného dôchodkového systému. Poistné odvody v celkovej výške 2 872 miliónov EUR takto od roku 2004 neboli použité v súlade s účelom ich výberu. Ide o poistné odvádzané zamestnanými aj zamestnávateľmi.

Za Inštitút pre výskum sociálno – ekonomických rizík a alternatív Martin Halás

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ig;bl

K téme

IVRA: Hrozivá situácia starodôchodcov s príjmami pod hranicou chudoby IVRA: Systém valorizácie dôchodkov poškodzuje seniorov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.