Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
10. septembra 2013 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

IVRA: Brífing po rozporovom konaní k zákonu o sociálnych službách

BRATISLAVA 10. septembra – Dňa 11.9.2013 sa uskutoční v súvislosti s uplatnením zásadných pripomienok Inštitútu pre výskum sociálno-ekonomických rizík a alternatív k návrhu zákona o sociálnych službách č. 448/2008 Z.z. rozporové konanie na Ministerstve práce, sociálnych vecí a rodiny. Po jeho skončení o 12.00 hod. budú na spoločnom brífingu IVRA a jeho partnerov pred ministerstvom informovať o výsledkoch rokovania a svojich zásadných výhradách a pripomienkach zástupcovia Asociácie poskytovateľov sociálnych služieb, Slovenskej komory sestier a pôrodných asistentiek, Inštitútu pre výskum sociálno – ekonomických rizík a alternatív a prijímateľov sociálnych služieb.

Za Inštitút pre výskum sociálno – ekonomických rizík a alternatív Martin Halás

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;mt

K téme

IVRA: Hrozivá situácia starodôchodcov s príjmami pod hranicou chudoby IVRA: Systém valorizácie dôchodkov poškodzuje seniorov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.